Books: Travelling, Local History

Number of items: 212

Tanulmányok Kistelek történetéből és népéletéből. Kistelek, 1976, Kistelek Nagyközség Tanácsa. Kiadói nylon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1500 példányban.
15072.

2 000 HUF
6,06
6,54
Ossendowski, F[erdynand Antoni]: Állatok, emberek és istenek. Fordította: Sajó Aladár. Bp., én., Franklin-Társulat. Harmadik kiadás. Átkötött félvászon-kötés.
15073.

2 000 HUF
6,06
6,54
15074.

1 600 HUF
4,85
5,23
Ismeretterjesztő Könyvtár: Archibald Williams: Újkori hires utazók. Az angol eredeti nyomán átdolgozta Mikes Lajos dr. Bp., 1912, Franklin-Társulat. Fotókkal és rajzokkal illusztrálva, kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben,
15075.

1 000 HUF
3,03
3,27
Vizi László: Körmendi helytörténeti lexikon. Körmend, 2005, Faludi Ferenc Könyvtár. Papírkötésben, jó állapotban.
15076.

800 HUF
2,42
2,61
15077.

1 000 HUF
3,03
3,27
Israel, LHistorie dun peuple 1958. Sok képpel és adattal / With many photos and datas
15078.

Israel, L'Historie d'un peuple 1958. Sok képpel és adattal / With many photos and datas

800 HUF
2,42
2,61
15079.

1 200 HUF
3,64
3,92
Partiumi füzetek: Székesegyházi-Bazilika Nagyvárad. Nagyvárad, 1999. Tempfli József (1931-2016) váradi püspök dedikálásával
15080.

1 600 HUF
4,85
5,23
15081.

1 000 HUF
3,03
3,27
Scott utolsó útja. Scott naplója és útitársainak feljegyzései. Fordította Halász Gyula. Negyvenegy képpel és egy térképpel. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,1923, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai),404 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, erősen kopott borítóval, műanyag védőfóliában.
15082.

1 000 HUF
3,03
3,27
Dr. Hankó Béla: Vízen és vízparton. Könyvbarátok Kis Könyve. Bp.,[1933],Kir. M. Egyetemi nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval és lapokkal.
15083.

1 000 HUF
3,03
3,27

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

371. Auction:
Payment deadlineis 19 June

372. Auction:
From 9 to 18 June
Payment deadline is 3 July
Viewing: From 15 to 18 June

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.