Books: Travelling, Local History

Number of items: 212

Tanulmányok Kistelek történetéből és népéletéből. Kistelek, 1976, Kistelek Nagyközség Tanácsa. Kiadói nylon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1500 példányban.
15072.

2 000 HUF
6,37
7,07
Ossendowski, F[erdynand Antoni]: Állatok, emberek és istenek. Fordította: Sajó Aladár. Bp., én., Franklin-Társulat. Harmadik kiadás. Átkötött félvászon-kötés.
15073.

2 000 HUF
6,37
7,07
15074.

1 600 HUF
5,10
5,65
Ismeretterjesztő Könyvtár: Archibald Williams: Újkori hires utazók. Az angol eredeti nyomán átdolgozta Mikes Lajos dr. Bp., 1912, Franklin-Társulat. Fotókkal és rajzokkal illusztrálva, kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben,
15075.

1 000 HUF
3,18
Vizi László: Körmendi helytörténeti lexikon. Körmend, 2005, Faludi Ferenc Könyvtár. Papírkötésben, jó állapotban.
15076.

800 HUF
2,55
2,83
15077.

1 000 HUF
3,18

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

351. Auction:
Payment deadline is 16 August

352. Auction:
From  6 to 15 August
Payment deadline is 30 August
Viewing: From 12 to 15 August

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.