Books: Travelling, Local History

Number of items: 212

15000.

11 000 HUF
33,33
35,95
15001.

8 000 HUF
24,24
26,14
15002.

8 000 HUF
24,24
26,14
15003.

22 000 HUF
66,67
71,90
Németh Csaba: A Tápiógyörgyei Levente Egyesület története. 1924-1944. Tápiógyörgye, 2015, Tápiógyörgyei Község Önkormányzata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Megjelent 250 példányban.
15004.

6 000 HUF
18,18
19,61
15005.

3 800 HUF
11,52
12,42
Asztalos Lajos: Kolozsvár-közelről. I. kötet. Kolozsvár, 2015, Stúdium. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15006.

4 200 HUF
12,73
13,73
Karászi Miklós: A munkácsi vár története. Munkács, Kálvin Nyomda. Kiadói papírkötés, gerincnél sérült, kopottas állapotban.
15007.

2 000 HUF
6,06
6,54
15008.

5 000 HUF
15,15
16,34
Szárszó. Balatonszárszó múltjáról és jelenéről. Szerk.: Ázsóth Gyula. Balatonszárszó Nagyközségi Közös Tanács Kiadványa II. Balatonszárszó, 1990, Balatonszárszó Nagyközségi Közös Tanács. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. Megjelent 2050 példányban.
15009.

4 800 HUF
14,55
15,69
Sepsiszéki Nagy Balázs: Székelyföld falvai a XX. század végén. II. kötet: Csík-, Kászon- és Gyergyószék. Hargita megye. Bp.,2000,Nap Kiadó. Fekete-fehér képekkel és kihajtható térképekkel illusztrált. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15010.

4 800 HUF
14,55
15,69
Zákonyi Ferenc: A savanyúvizek városában. Írások Balatonfüredről. Balatonfüred Városért Közalapítvány kiadványai 50. Balatonfüred, 2009, Balatonfüred Városért Közalapítvány. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötésben. Megjelent 400 példányban.
15011.

4 800 HUF
14,55
15,69

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

371. Auction:
Payment deadlineis 19 June

372. Auction:
From 9 to 18 June
Payment deadline is 3 July
Viewing: From 15 to 18 June

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.