Number of items: 240

Korányi Gábor (1952-), 4 db mű egy keretben: Icaros (Ikaros) variáció I-IV., 1991. Színes rézkarc, merített papír, jelzett. Mindegyik próbanyomat P./I jelzéssel. Üvegezett fa keretben. Kartonra kasírozva. Lapokon apró foltokkal. Korányi Gábor grafikái ritkán tűnnek fel a műkereskedelemben, mivel a 90-es évek óta Kaliforniában él. 4x8,5x6 cm
10084.

12 000 HUF
32,43
35,29
10
Kárpáti Tamás (1949-): Lamentációk IX. (Szürke corpus), 2000. Pasztell, papír, jelzett a hátoldalán. Üvegezett fa keretben, 19,5x27,1 cm. / Pastell on paper, signed on the reverse, framed with glass.
10085.

50 000 HUF
135,14
147,06
Földi Péter (1947-): Békaember. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (3/10), 29×21 cm / Péter Földi (1947-): Frog man. Computer print on paper, signed, numbered (3/10), 29×21 cm
10086.

18 000 HUF
48,65
52,94
Tóth Menyhért (1904-1980): Legelésző állatok. Olaj, ceruza, papír. Jelzett. Jobb felső sarkában kissé sérült, lap alján apró szakadással. Üvegezett fa keretben. 30,5x42,5 cm / Oil, pencil on paper. Signed. Framed with glass.
10087.

200 000 HUF
540,54
588,24
Somogyi Győző (1946-): Szitanyomatai. Készült 1980-ban 100 számozott példányban. Aláírt, számozott (22). 24 tábla. Műbőr kötésben, kissé laza kötéssel. 70x50 cm / Screenprint
10088.

120 000 HUF
324,32
352,94
Szabó Tamás (1952-): Leonardo után (Anghiári csata). Vegyes technika, merített papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív, kissé kopott fa keretben, 29x20 cm / Mixed technique on paper. Framed with glass.
10089.

24 000 HUF
64,86
70,59
Almásy Aladár (1946-): Téli gondolatot vivő leány, 1997. Ceruza, papír, jelzett és datált (XI. 1997. 25 Almásy Aladár). Lap alján egy kisebb folttal. Üvegezett fa keretben, 28×40,5 cm / Pencil on paper, signed, framed with glass.
10090.

36 000 HUF
97,30
105,88
Bada Márta (1951-): Kis hableány, 1996. Olaj, vászon, jelzett. Fa keretben, 55×68 cm. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, Gödöllő. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 5. o. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására. / Oil on canvas, signed. Exhibited: Házat-Hazát Alapítvány charity exhibiton and sale, 1997, Gödöllő (Hungary). Reproduced: Házat-Hazát Alapítvány charity exhibiton and sale, 1997, catalogue page 5. Charity auction for Házat-Hazát Alapítvány (foundation).
10091.

60 000 HUF
162,16
176,47
Badacsonyi Sándor (1949-2016): Egy csavargó emlékei, 1985. Ecsetrajz, pasztell, papír, jelzett. A hátoldalán autográf felirattal és a művész névjegykártyájával. 39×43 cm. Üvegezett fa keretben. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 5. o Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására. / Mixed technique on paper, signed, framed with glass. Exhibited: Házat-Hazát Alapítvány charity exhibiton and sale, 1997, Gödöllő (Hungary). Reproduced: Házat-Hazát Alapítvány charity exhibiton and sale, 1997, catalogue page 5. Charity auction for Házat-Hazát Alapítvány (foundation).
10092.

32 000 HUF
86,49
94,12
Kolozsvári Grandpierre Miklós (1950-): Bűbáj. Olaj, vászon, jelzett. Alján apró felületi sérüléssel. Fa keretben, 108×88,5 cm / Miklós Kolozsvári Grandpierre (1950-): Spell. Oil on canvas, signed. With a small surface damage in the bottom. Framed, 108×88,5 cm
10093.

80 000 HUF
216,22
235,29
10
Rékassy Csaba (1937-1989): Rubik kocka II. Tojástempera, fa, jelzett. Reprodukáva a művész honlapján: https://rekassy.hu/rekassycsaba/tablakep.html. Fa keretben. 23x15,5 cm. A művész olaj- és tempera festményei rendkívül ritkák! / Csaba Rékassy (1937-1989): Rubiks Magic cube II. Egg tempera on wood, signed. Reproduced on the artists homepage: https://rekassy.hu/rekassycsaba/tablakep.html. Framed. 23x15,5 cm. The artists paintings are very rare and hard to find!
10094.

Rékassy Csaba (1937-1989): Rubik kocka II. Tojástempera, fa, jelzett. Reprodukáva a művész honlapján: https://rekassy.hu/rekassycsaba/tablakep.html. Fa keretben. 23x15,5 cm. A művész olaj- és tempera festményei rendkívül ritkák! / Csaba Rékassy (1937-1989): Rubik's Magic cube II. Egg tempera on wood, signed. Reproduced on the artist's homepage: https://rekassy.hu/rekassycsaba/tablakep.html. Framed. 23x15,5 cm. The artist's paintings are very rare and hard to find!

170 000 HUF
459,46
500,00
17
Dorosz Károly (1948-): Pinocchio nézelődik. Olaj, farost, jelezve középen lent. Fa keretben. 72x88 cm./ Károly Dorosz (1948-): Pinocchio watching. Oil on wood fibre, signed. Framed. 72x88 cm
10095.

50 000 HUF
135,14
147,06

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF