Number of items: 240

Kézdi-Kovács László (1864-1942): Brugesi részlet (Belgium), 1911. Olaj, falemez. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Proveniencia: Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976), Kézdi Kovács László fia hagyatékából. Fa keretben 30x20 cm/ László Kézdi-Kovács (1864-1942): Bruges (Brugge), 1911. Oil on wood, signed. With autograph description on the reverse. Provenance. from the estate of Elemér Kézdi-Kovács, the son of László Kézdi-Kovács. 30x20 cm
10012.

18 000 HUF
48,65
52,94
17
Németh János (1937-): Kőszeg látképe. Olaj, vászon, jelzett. Fa keretben, 60x80cm / János Németh (1937-): Panorama of Kőszeg (Güns). Oil on canvas, signed. Framed, 60x80cm
10013.

140 000 HUF
378,38
411,76
Tallós Ilona (1918-1991): Balatoni fények. Olaj, vászon, jelzett. Fa keretben, 60×80 cm / Ilona Tallós (1918-1991): Lights at Lake Balaton. Oil on canvas, signed. Framed, 60×80 cm
10014.

120 000 HUF
324,32
352,94
Boldizsár István (1897-1984): Balatonföldvári kikötő, 1965. Olaj, vászon, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 50×60 cm. / István Boldizsár (1897-1984): Port in Balatonföldvár, 1965. Oil on canvas, signed. Framed with glass, with small damages on the frame. 50x60 cm
10015.

160 000 HUF
432,43
470,59
Pleidell János (1915-2007): Balaton, 1986. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 34×51 cm / János Pleidell (1915-2007): Lake Balaton, 1986. Watercolour on paper, signed. Framed with glass, 34×51 cm
10016.

28 000 HUF
75,68
82,35
15
Molnár C. Pál (1894-1981): Kilátás Tördemic felé (Badacsonytördemic). Olaj, falemez, jelzett. Hátoldalán feliratozott valamint Képző- és Iparművészeti Társulat bélyegzőjével. Fa keretben, 26,5×36 cm / Molnár C. Pál (1894-1981): Panorama of Tördemic (Badacsonytördemic). Oil on wood, signed. With description and stamp on the reverse. Framed, 26,5×36 cm
10017.

140 000 HUF
378,38
411,76
Cima, Luigi (1860-1938): Villa di Villa, Olaszország,1918. Olaj, fa, jelzett. Üvegezett, sérült fa keretben, 48×30 cm / Cima, Luigi (1860-1938): Villa di Villa, Italy,1918. Oil on wood, signed. Framed with glass, frame damaged. 48x30 cm
10018.

90 000 HUF
243,24
264,71
10019.

60 000 HUF
162,16
176,47
Wallburg Egon (Zórád Ernő, 1911-2004): Gulyahajtás, 1944. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 42x60 cm / Egon Wallburg (Ernő Zórád, 1911-2004): Herd driving, 1944. Watercolour on paper. Signed. Framed with glass. 42x60 cm
10020.

50 000 HUF
135,14
147,06
Halápy János (1893-1960): Aratók. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fa keretben. 59x77 cm / János Halápy (1893-1960): Reapers. Oil on canvas, signed. Framed. 59x77 cm
10021.

50 000 HUF
135,14
147,06
Jankai (Jankay, szül. Deutsch) Tibor (1899-1994): Gesztenyesor. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán feliratozott. Fa keretben. 76,5×67 cm / Tibor Jankai (Jankay, n. Deutsch, 1899-1994): Chestnut trees. Oil on canvas, signed. With description on the reverse. Framed. 76,5x67 cm.
10022.

110 000 HUF
297,30
323,53
Dudits Andor (1866-1944): Hölgy a dombtetőn. Olaj, vászon, jelzett. Fa keretben. 72,5x62,5 cm/ Andor Dudits (1866-1944): Lady on the top of the hill. Oil on canvas, signed. Framed. 72,5x62,5 cm
10023.

65 000 HUF
175,68
191,18

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF