Number of items: 240

10108.

48 000 HUF
129,73
141,18
Baranyay András (1938-2016): Kezek és ujjak, 1966. Litográfia, papír. Jelzett. Paszpartuban. 35,5x58 cm Egy másik példánya reprodukálva: Dobai Ágnes - Baranyay András (szerk.): Baranyay András. Bp., 2008, Műcsarnok. Oldalszám nélkül (63. o.). Korai alkotás! / András Baranyay (1938-2016): Hands and fingers, 1966. Lithography on paper. Signed. In passepartout. 35,5x58 cm Another one of this lithography reproduced in: Dobai Ágnes - Baranyay András (editors): Baranyay András. Bp., 2008, Műcsarnok. Without page number (page 63).
10109.

18 000 HUF
48,65
52,94
9
Swierkiewicz Róbert (1942-2019): Zuhanóban, 1971. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat (próba) jelzéssel, 21,5×17 cm / Róbert Swierkiewicz (1942-2019): Falling, 1971. Etching on paper, signed, proof print, 21,5×17 cm
10110.

Swierkiewicz Róbert (1942-2019): Zuhanóban, 1971. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat "(próba)" jelzéssel, 21,5×17 cm / Róbert Swierkiewicz (1942-2019): Falling, 1971. Etching on paper, signed, proof print, 21,5×17 cm

28 000 HUF
75,68
82,35
Swierkiewicz Róbert (1942-2019): Zuhanóban II, 1971. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat (próba) jelzéssel, 21,5×17 cm / Róbert Swierkiewicz (1942-2019): Falling II, 1971. Etching on paper, signed, proof print, 21,5×17 cm
10111.

Swierkiewicz Róbert (1942-2019): Zuhanóban II, 1971. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat "(próba)" jelzéssel, 21,5×17 cm / Róbert Swierkiewicz (1942-2019): Falling II, 1971. Etching on paper, signed, proof print, 21,5×17 cm

28 000 HUF
75,68
82,35
Szabados Árpád (1948-2017): Egy költő emléke. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (CV/6). Az 1977-ben megjelent Ady-mappából. 30x20,5 cm / Screenprint on paper, signed, numbered. CV/6.
10112.

12 000 HUF
32,43
35,29
Galántai György (1941-): A tárgy utóélete, 1975. Szitanyomat, papír. Jelzett. Próbanyomat V. Lap bal felső sarkában törésnyommal, lap tetején apró szakadással. 64x95 cm. / Screenprint on paper, signed, proof print. With very minor flaws on the edges.
10114.

28 000 HUF
75,68
82,35
10
Mulasics László (1954-2001): Árnyak (cím nélkül), 1997. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A 14/14 számozással. Lap bal széle kissé sérült. 40x35 cm / Screenprint on paper, signed, artists proof.
10115.

Mulasics László (1954-2001): Árnyak (cím nélkül), 1997. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A 14/14 számozással. Lap bal széle kissé sérült. 40x35 cm / Screenprint on paper, signed, artist's proof.

16 000 HUF
43,24
47,06
Tolan, Vasile (1953-): H12/04.02.93. Litográfia, papír, jelzett, HC IV/IV számozással. 64x89 cm / Litography on paper, signed. Romanian artist.
10116.

24 000 HUF
64,86
70,59
Lakner László (1936-): Képtárgy Sorozat I. (Híd), 1993. Kollázs, bélyeg, karton, jelzett. 15×23,5 cm. Üvegezett fa keretben. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, Gödöllő, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 19. o.. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására. / László Lakner (1936-): Picture object series I. (Bridge), 1993. Collage, stamp, cardboard, signed. 15×23,5 cm. Framed with glass. Exhibited: Házat-Hazát Foundation, charity exhibition and sale, Gödöllő, Hungary, 1997. Reproduced: Házat-Hazát Foundation, charity exhibition and sale, Gödöllő, Hungary, 1997, catalogue, page 19.
10117.

Lakner László (1936-): Képtárgy Sorozat I. ("Híd"), 1993. Kollázs, bélyeg, karton, jelzett. 15×23,5 cm. Üvegezett fa keretben. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, Gödöllő, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 19. o.. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására. / László Lakner (1936-): Picture object series I. ("Bridge"), 1993. Collage, stamp, cardboard, signed. 15×23,5 cm. Framed with glass. Exhibited: Házat-Hazát Foundation, charity exhibition and sale, Gödöllő, Hungary, 1997. Reproduced: Házat-Hazát Foundation, charity exhibition and sale, Gödöllő, Hungary, 1997, catalogue, page 19.

150 000 HUF
405,41
441,18
Galántai György (1941-): Önarcképek zöldben, 1977. Szitanyomat, papír. Jelzett. Próbanyomat Próba jelzéssel. Lap sarkaiban kissé sérült, lap szélén apró szakadásokkal. Lapméret: 70x100 cm. A művész nyolc önarcképe egy lapon, rendkívül ritka, gyűjtői darab! / Screenprint on paper, signed, proof print. With minor flaws on the edges.
10118.

Galántai György (1941-): Önarcképek zöldben, 1977. Szitanyomat, papír. Jelzett. Próbanyomat "Próba" jelzéssel. Lap sarkaiban kissé sérült, lap szélén apró szakadásokkal. Lapméret: 70x100 cm. A művész nyolc önarcképe egy lapon, rendkívül ritka, gyűjtői darab! / Screenprint on paper, signed, proof print. With minor flaws on the edges.

28 000 HUF
75,68
82,35
13
Marosán Gyula (1915-2003): Labirintus. Linómetszet, papír. Jelzett, számozott: 50/23. 25×20 cm
10119.

22 000 HUF
59,46
64,71
Réth Alfréd (1884-1966): Cím nélkül, 1962. Aquaforte, rézkarc, papír. Jelzett. Művészpéldány e.a jelzéssel. Üvegezett fa keretben. 14,7×10,8 cm / Alfred Reth (1884-1966): Untitled, 1962. Drypoint and etching on paper. Signed. Artists proof (e.a.). Framed with glass. 14,7×10,8 cm
10120.

Réth Alfréd (1884-1966): Cím nélkül, 1962. Aquaforte, rézkarc, papír. Jelzett. Művészpéldány e.a jelzéssel. Üvegezett fa keretben. 14,7×10,8 cm / Alfred Reth (1884-1966): Untitled, 1962. Drypoint and etching on paper. Signed. Artist's proof (e.a.). Framed with glass. 14,7×10,8 cm

100 000 HUF
270,27
294,12

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF