Lossonczy Tamás (1904-2009): Aranypart VIII. (Ragadozó), 1991. Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és 656 oeuvre-katalógusszámmal feliratozott. Proveniencia: Lossonczy Tamás hagyatéka. 100x40 cm./ Tamás Lossonczy (1904-2009): Gold coast VIII (carnivora), 1991. Oil on canvas. Signed. With autograph description and oeuvre catalogue no. 656 on the reverse. Provenance: from the estate of the artist. 100x40 cm
Nani Tedeschi (1939-2017): Ferrari versenyautók és pilóta. Litográfia, papír, jelzett a litográfia alatt nyomtatva. Galeria Ferrari Maranello és Edizioni d'arte Fioranese s.n.c. szárazpecsétjével. Galeria Ferrari Maranello mappából. 25,5x19 cm. / Nani Tedeschi (1939-2017): Ferrari racing car and pilot. Litography on paper, signed below the print in printed letters. With Galeria Ferrari Maranello és Edizioni d'arte Fioranese s.n.c. dry seal. From the album Galeria Ferrari Maranello, Nani Tedeschi. 25,5x19 cm.
André Minaux (1923-1986): Ablak a világra (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. jelzéssel. 19,5x19,5 cm / André Minaux (1923-1986): Window to the world (without title). Etching on paper, signed. Artist's proof E.A. 19,5x19,5 cm.
Pantea Rares (1957-): Kalapok. Tus, akvarell, papír. Jelezve középen fent (R85). Hátoldalán feliratozott és Békefi Gyula gyűjteménye Budapest bélyegzővel. Üvegezett fa keretben, 24×30 cm. Korai munka a román művésztől. / Pantea Rares (1957-): "Palaria", "A Kalao". Ink, watercolour on paper. Signed (R85). With description on the reverse and Gyula Békefi collection, Budapest stamp. Framed with glass, 24×30 cm. Early work from the Romanian artist.
Igor Mitoraj (1944-2014): La maison du sculpteur, 1991. Litográfia, papír, jelzett. Számozott: 235/250. Hátoldalán JGM Galerie, Párizs eredetiséget igazoló tanúsítványával. Üvegezett keretben, üveg jobb felső sarka sérült.. 68,5×40 cm / Igor Mitoraj (1944-2014): La maison du sculpteur, 1991. Litography on paper, signed. Numbered: 235/250. With certificate of authenticity of JGM Galerie, Paris on the reverse. Framed, the glass is broken in the upper right corner. 68,5×40 cm.
Fehér László (1953-): Este 1953-ban (1988). Szitanyomat, papír, jelzett, próbanyomat "próba" jelzéssel. 50x35 cm. Hátoldalán kisebb felületi sérüléssel. Ritka, egyedi, gyűjtői darab!/ László Fehér (1953-): Night in 1953 (1988). Screenprint on paper, signed, proof print. 50x35 cm. With a minor surface damage on the reverse. Early screenprint from the late eighties!
Fehér László (1953-): Arckép, 2013. Golyóstoll, papír, jelzett, ajándékozási sorokkal. Art Market Budapest, 2013 mappa belső oldalán. 32x23 cm. / László Fehér (1953-): Portrait, 2013. Pen on paper. Signed, with dedication lines. On the inner page of Art Market Budapest, 2013 folder. 32x23 cm.
Joseph Kádár (1936-2019): Hommage á Bartók, 1981-93. Szitanyomat, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. jelzéssel. Autográf ajándékozási sorokkal. Üvegezett fa keretben. 49×64 cm / Joseph Kádár (1936-2019): Hommage á Bartók, 1981-93. Screenprint on paper, signed. E.A. artist's proof. With autograph dedication line. Framed with glass. 49x64 cm
Hincz Gyula (1904-1986): Hommage á Bartók, 1978. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (100/19), üvegezett keretben, 36x30 cm / Gyula Hincz (1904-1986): Hommage á Bartók, 1978. Screenprint on paper, signed, numbered (100/19), framed with glass, 36x30 cm