Number of items: 240

7 db, a Budapesti Új Zenei Stúdió zeneszerzőinek munkáit tartalmazó, ő általuk rajzolt és írt, kottaszerű szitanyomatot tartalmazó mappa: Új Zenei Stúdió. Első Antológia. Na-ne Galéria. 1990, Budapest. A művészek és művek felsorolása, az összes lap E.A XV/I (!) számozással: Csapó Gyula (1955-): Hommage á Franz Kafka, 1974/2-90, jelzett, 33x33 cm + Jeney Zoltán (1943-2019): Yantra, 1972-90, jelzett, autográf ajánlási sorokkal, d: 42 cm + Sáry László (1940-): Csigajáték, 1975-90, jelzett, 28,5x40,5 cm + Vidovszky László (1944-): Tiszteletkör, 1975-90, jelzett, d: 30,5 cm + Sáry László (1940-): Az ég virágai, 1973-90, jelzett, 26x34 cm + Serei Zsolt (1954-): ...midőn épp alszik, 1978-90, jelzett, 30x42 cm. Közreadja. Wilheim András. Terv: Bachman Gábor. Kiadó: Na-Ne Alapítvány és Bachman Gábor, Golovics Lajos, Rajk László. A mappa 12 lappal lenne teljes, 5 lap hiányzik. Vászonkötésű mappában. Hozzá tartozik: Rytmische Übungen 1981.II.10 c. nyomat. Készült 100 példányban 1990 december 14-én a Computer Kotta Képek kiállítás megnyitóján, Na-Ne galéria, Institut Francais en Hingrie, computer program: R Kft. Tudomásunk szerint kereskedelmi forgalomba nem került. Rendkívüli gyűjtői ritkaság.
10195.

7 db, a Budapesti Új Zenei Stúdió zeneszerzőinek munkáit tartalmazó, ő általuk rajzolt és írt, kottaszerű szitanyomatot tartalmazó mappa: Új Zenei Stúdió. Első Antológia. Na-ne Galéria. 1990, Budapest. A művészek és művek felsorolása, az összes lap E.A XV/I (!) számozással: Csapó Gyula (1955-): Hommage á Franz Kafka, 1974/2-90, jelzett, 33x33 cm + Jeney Zoltán (1943-2019): Yantra, 1972-90, jelzett, autográf ajánlási sorokkal, d: 42 cm + Sáry László (1940-): Csigajáték, 1975-90, jelzett, 28,5x40,5 cm + Vidovszky László (1944-): Tiszteletkör, 1975-90, jelzett, d: 30,5 cm + Sáry László (1940-): Az ég virágai, 1973-90, jelzett, 26x34 cm + Serei Zsolt (1954-): ...midőn épp alszik, 1978-90, jelzett, 30x42 cm. Közreadja. Wilheim András. Terv: Bachman Gábor. Kiadó: Na-Ne Alapítvány és Bachman Gábor, Golovics Lajos, Rajk László. A mappa 12 lappal lenne teljes, 5 lap hiányzik. Vászonkötésű mappában. Hozzá tartozik: Rytmische Übungen 1981.II.10 c. nyomat. Készült 100 példányban 1990 december 14-én a Computer Kotta Képek kiállítás megnyitóján, Na-Ne galéria, Institut Francais en Hingrie, computer program: "R" Kft. Tudomásunk szerint kereskedelmi forgalomba nem került. Rendkívüli gyűjtői ritkaság.

110 000 HUF
297,30
323,53
Mathilde Eder (?-?), Karl Engel (1889-1985): Johann Strauss Sohn életéhez kapcsolódó, 9 rézkarcból álló mappa (Johann Strauß Sohn Neun Originalradierungen). Rézkarc, részben kézzel színezett, papír, mind jelzett. A kiadó mappa borítója, és címlap, mindkettő ugyancsak rézkarc, számozott: 39/100. A különálló lapok hártypapírral védve. Komplett, hiánytalan. / Mathilde Eder (?-?), Karl Engel (1889-1985): Johann Strauss Sohn, 9 pcs of etchings (Johann Strauß Sohn Neun Originalradierungen). Etchings, some of them hand coloured, on paper, all of them signed. The cover and the following page, which are also ethcings, are numbered: 39/100. Complete!
10196.

50 000 HUF
135,14
147,06
Dobroszláv József (1932-2016): Velence. Akvarell, papír, Jelzett. 30x38 cm Üvegezett keretben. / József Dobroszláv (1932-2016): Venice. Watercolour on paper. Signed. Framed with glass. 30x38 cm
10197.

15 000 HUF
40,54
44,12
26
Gyelmis Lukács János (1899-1979): Velence, Rio delle Eremite, 1964. Tus, papír, jelzett. Dekoratív üvegezett keretben, 41×29 cm / Gyelmis Lukács János (1899-1979): Venice, Rio delle Eremite, 1964. Ink on paper, signed. Framed with glass, 41×29 cm
10198.

12 000 HUF
32,43
35,29
Gyelmis Lukácsné Fehér Etelka (1921-): Beli táj (? Jugoszlávia), 1979. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán. Fa keretben, 60×80 cm / Fehér Etelka (1921-): Beli landscape (? Yugoslvia), 1979. Oil on wood fibre, signed on the reverse. Framed. 60×80 cm.
10199.

16 000 HUF
43,24
47,06
Mia (Mag) Whitworth (?-), feltehetően működött a XX. sz. közepén: Foglyok (The prisoners). Gouache, papír. Jelezve jobbra lent: Mia 948. Hátoldalán Federation of British Artists Gallery, London címkéjén feliratozott. Lap széle kissé sérült. Üvegezett fa keretben, üveg bal felső sarkában sérült. 48x64,5 cm. / Mia (Mag) Whitworth (?-), probably worked in the mid of the XXth century: The prisoners. Gouache on paper. Signed lower right: Mia 948. With description on the reverse lable of the Federation of British Artists Gallery, London. Slightly damaged. Framed with glass, glass damaged in the left upper corner. 48x64,5 cm.
10200.

180 000 HUF
486,49
529,41
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Táncolók, 1964. Olaj, papír, kartonra kasírozva, jelezve és datálva balra középen. 60x59 cm / Miklós Csepeli Németh (1934-2012): Dancing people, 1964. Oil on paper, mounted on board, signed. 60x59 cm
10201.

60 000 HUF
162,16
176,47
Mia (Mag) Whitworth (?-), feltehetően működött a XX. sz. közepén: Cirkusz (Les gems du cirque). Gouache, papír. Jelzés nélkül. Hátoldalán feliratozott és kiállítási (?) címkével. Lap széle kissé sérült. Üvegezett fa keretben. 54x43,5 cm. / Mia (Mag) Whitworth (?-), probably worked in the mid of the XXth century: Circus (Les gems du cirque). Gouache on paper. Unsigned. With description and exhibition (?) lable on the reverse. Slightly damaged. Framed with glass. 54x43,5 cm.
10202.

180 000 HUF
486,49
529,41
Schéner Mihály (1923-2009): Színes rajz. Filctoll, papír, jelzett, hátoldalán Boldogság betakarítás könyv. 163. oldal felirattal, 29,5×21 cm / Felt pen on paper, signed
10203.

Schéner Mihály (1923-2009): Színes rajz. Filctoll, papír, jelzett, hátoldalán "Boldogság betakarítás könyv. 163. oldal" felirattal, 29,5×21 cm / Felt pen on paper, signed

16 000 HUF
43,24
47,06
Péli Tamás (1948-1994): A hajótörött, 1979 (szürrealista rajz). Toll, papír, jelzett. Lap bal felső sarkában kisebb törésnyommal. 20,5x29 cm / Ball point pen on paper, signed.
10204.

12 000 HUF
32,43
35,29
Kass János (1927-2010): Virág II., 1975 Színes rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány A/P. jelzéssel. Lap bal alsó sarka vágott. 51,5×31 cm / Etching on paper, signed, artists proof.
10205.

Kass János (1927-2010): Virág II., 1975 Színes rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány A/P. jelzéssel. Lap bal alsó sarka vágott. 51,5×31 cm / Etching on paper, signed, artist's proof.

20 000 HUF
54,05
58,82
Karin Lieven (1899-1978): Férfi bikákkal, fametszet, papír, jelzett a metszeten, 24×18 cm
10206.

3 000 HUF
25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF