Tétel

110 000 HUF

Description:

7 db, a Budapesti Új Zenei Stúdió zeneszerzőinek munkáit tartalmazó, ő általuk rajzolt és írt, kottaszerű szitanyomatot tartalmazó mappa: Új Zenei Stúdió. Első Antológia. Na-ne Galéria. 1990, Budapest. A művészek és művek felsorolása, az összes lap E.A XV/I (!) számozással: Csapó Gyula (1955-): Hommage á Franz Kafka, 1974/2-90, jelzett, 33x33 cm + Jeney Zoltán (1943-2019): Yantra, 1972-90, jelzett, autográf ajánlási sorokkal, d: 42 cm + Sáry László (1940-): Csigajáték, 1975-90, jelzett, 28,5x40,5 cm + Vidovszky László (1944-): Tiszteletkör, 1975-90, jelzett, d: 30,5 cm + Sáry László (1940-): Az ég virágai, 1973-90, jelzett, 26x34 cm + Serei Zsolt (1954-): ...midőn épp alszik, 1978-90, jelzett, 30x42 cm. Közreadja. Wilheim András. Terv: Bachman Gábor. Kiadó: Na-Ne Alapítvány és Bachman Gábor, Golovics Lajos, Rajk László. A mappa 12 lappal lenne teljes, 5 lap hiányzik. Vászonkötésű mappában. Hozzá tartozik: Rytmische Übungen 1981.II.10 c. nyomat. Készült 100 példányban 1990 december 14-én a Computer Kotta Képek kiállítás megnyitóján, Na-Ne galéria, Institut Francais en Hingrie, computer program: "R" Kft. Tudomásunk szerint kereskedelmi forgalomba nem került. Rendkívüli gyűjtői ritkaság.

Share:

Photo of the item taken by : pelikán_kristóf