Number of items: 240

Gergely Imre (1868-1957): Tabán, Kőműves lépcső. Tus, papír, jelzett. Lapon néhány kisebb folttal. Üvegezett fa keretben, 28,5×20 cm / Ink on paper, signed.
10231.

32 000 HUF
86,49
94,12
Tibai Takáts Jenő (1876-1943): Tabán. Olaj, vászon, jelzett. Fa keretben. 50,5x41 cm / Oil on canvas, signed. Framed.
10232.

24 000 HUF
64,86
70,59
31
10233.

160 000 HUF
432,43
470,59
Porscht Frigyes (1929-): Skála, Tomi, karate, break... azok a nyolcvanas évek!, 1985 (eredetileg cím nélkül). Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent. 57,5×38 cm. Üvegezett fa keretben. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 27. o. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
10234.

15 000 HUF
40,54
44,12
11
Lakatos Artúr (1880-1968): Budapest (textilterv), 1962. Gouache, papír. Jelzett. Proveniencia: a művész hagyatéka. Kiállítva: Lakatos Artúr (1880-1968). Festmények, tervek, iparművészeti munkák. MissionArt Galéria, Budapest, 2013. november. 14. - 2013. november. 30. Reprodukálva a Missionart Galéria honlapján: http://www.missionart.hu/kiallitas/lakatos-artur-1880-1968-festmenyek-tervek-iparmuveszeti-munkak/ . Üvegezett fa keretben. 30x33 cm / Gouache on paper. Signed. Framed with glass.
10235.

18 000 HUF
48,65
52,94
Füle Mihály (1914-?), Rozanits Tibor (1931- ) Vertel József (1922-1993), Veszprémi Endre (1925- ): 21 db grafika BKV-járművekről, 1980-as évek. Rézkarc, papír, jelzés nélkül vagy jelzett a rézkarcon. Műbőr kötésű, BKV logóval díszített mappában, különböző méretben, mindegyik grafika felirattal ellátott hártyapapírral védve.
10236.

9 000 HUF
24,32
26,47
10
Hranitzky Ilona (1889-?): Motoros. Olaj, vászon, jelzett, 50x68 cm / Oil on canvas, signed.
10237.

38 000 HUF
102,70
111,76
Fingesten, Michel (1884-1943): Ex libris Franklin D. Roosevelt, freedom and justice. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 11x8 cm / Fingesten, Michel (1884-1943): Ex libris Franklin D. Roosevelt, freedom and justice. Etching, signed, framed with glass, 11x8 cm
10238.

9 000 HUF
24,32
26,47
Márffy Ödön (1878-1959): Műlovar. Akvarellel színezett litográfia, papír, jelzett. Lap tetején javított szakadással. Üvegezett fa keretben, 34,5×28,5 cm / Litograph on paper, signed, with restored tear on the top. Framed with glass.
10239.

24 000 HUF
64,86
70,59
16
Gyenes Gitta (1888-1960, a KUT-Képzőművészek Új Társasága tagja): Kutyasétáltatás. Vegyes technika, jelzett, papír, paszpartuban, 18×14 cm / Mixed technique on paper, signed.
10240.

22 000 HUF
59,46
64,71
21
Egresi Zsuzsa (1954-): Érkezés a Holtak szigetére, 1981. Színes rézkarc, papír, jelzett. Különnyomat jelzéssel. 29,5×21 cm / Etching on paper, signed.
10241.

8 000 HUF
ef Zámbó István (1950-): Nyílt levél (1981/83). Litográfia, színes ceruza, papír. Jelezve balra lent. Nyílt levél (litográfia), középen lent: 15/9 (1981), egyediesítve 83. okt 12, jobbra lent. ef Zámbó. Hátoldalán autográf ajándékozási sorokkal és művészről készült lexikon bejegyzéssel. Lap szélén apró foltokkal. 40x29,5 cm. Egyedi gyűjtői darab! / Litograph and pencil on paper, signed. With very small spots on the edge of the paper.
10242.

24 000 HUF
64,86
70,59
21

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF