Number of items: 240

Óvári László (1926-88): Csendélet. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Keretben. 60x80 cm / László Óvári (1926-88): Still life. Oil on wood fibre. Signed. With Képcsarnok Company label on the reverse. Framed. 60x80 cm
10072.

120 000 HUF
324,32
352,94
Schéner Mihály (1923-2009): Napraforgók. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán hosszabb autográf felirattal, ajándékozási sorokkal és további rajzzal. Fa keretben, 70×50 cm
10073.

50 000 HUF
135,14
147,06
Vörös Géza (1897-1957): Virágcsendélet. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 59,5×56,5 cm / Géza Vörös (1897-1957): Still life. Oil on canvas, signed. Framed. 59,5×56,5 cm cm
10074.

190 000 HUF
513,51
558,82
9
Klimó Károly (1936-): Csendélet. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fa keretben. 47,5x89 cm / Károly Klimó (1936-):Still life. Oil on wood fibre. Signed. With Képcsarnok Company label on the reverse. Framed. 47,5x89 cm
10075.

50 000 HUF
135,14
147,06
11
Szabó Sipos Barnabás (1962-): Telek eladó. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Hátoldalán címkén feliratozott. 70x50 cm / Oil on canvas, signed.
10076.

30 000 HUF
81,08
88,24
Barna Ilona (1897-1974): Magas Tátra, 1968. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben. 39x28 cm / Ilona Barna (1897-1974): High Tatras (Vysoké Tatry). Watercolour on paper. Signed. Framed with glass. 39x28 cm
10077.

30 000 HUF
81,08
88,24
Frank Frigyes (1890-1976): Virágcsendélet. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 58,5×42 cm / Frigyes Frank (1890-1976): Still life. Watercolour and pencil on paper, signed. Framed with glass. 58,5×42 cm
10078.

55 000 HUF
148,65
161,76
Bényi László (1909-2004): Virágcsendélet. Olaj, vászon, jelzett, fa keretben, 60×40 cm / Oil on canvas, signed, framed.
10079.

22 000 HUF
59,46
64,71
14
Kovács Tamás Vilmos (1951-): Plasztikus csendélet, 2004. Olaj, fa applikáció, farost, jelzett. Fa keretben. 50×60 cm / Kovács Tamás Vilmos (1951-): Statuesque still life, 2004. Oil, wooden application, wood fibre. Signed. Framed. 50x60 cm
10080.

100 000 HUF
270,27
294,12
Séday Éva (1929-2011): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett. Sérült fa keretben, 80×60 cm / Oil on wood fibre, signed, framed
10081.

40 000 HUF
108,11
117,65
Mártonfi Benke Márta (1958-): Őszi alkony a Körösparton, 2019. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben. 50x60 cm / Oil on wood fibre, signed, framed
10082.

38 000 HUF
102,70
111,76
Tenk László (1943- ): Ananász és banán. Olaj, tempera, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben, 36×60 cm / László Tenk (1943- ): Ananas and banana. Oil, tempera, wood fibre, signed, with autograph description on the reverse. In wooden frame, 36×60 cm
10083.

110 000 HUF
297,30
323,53

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF