Number of items: 240

Hajdú László (1938-): Véges-végtelen. Olaj, vászon. Jelzett a hátoldalán. 50x70 cm / Hajdú László (1938-): Ending-endless. Oil on canvas. Signed on the reverse. 50x70 cm
10060.

160 000 HUF
432,43
470,59
Paizs Péter (1957-2015): Aranygrafikon I, 1991. Akril, vászon, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével. Kiállítva: Képpárok, Duna Galéria, Budapest, 1991, egyéni kiállítás. Fa keretben, 70×70 cm / Péter Paizs (1957-2015):Golden graph I, 1991. Acrylic on canvas, signed. With autograph description and the artists stamp on the reverse. Exhibited: Képpárok, Duna Galéria, Budapest, 1991, solo exhibition. Framed, 70×70 cm
10061.

Paizs Péter (1957-2015): Aranygrafikon I, 1991. Akril, vászon, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével. Kiállítva: Képpárok, Duna Galéria, Budapest, 1991, egyéni kiállítás. Fa keretben, 70×70 cm / Péter Paizs (1957-2015):Golden graph I, 1991. Acrylic on canvas, signed. With autograph description and the artist's stamp on the reverse. Exhibited: Képpárok, Duna Galéria, Budapest, 1991, solo exhibition. Framed, 70×70 cm

550 000 HUF
1 486,49
1 617,65
Paizs Péter (1957-2015): Aranygrafikon II, 1991. Akril, vászon, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével. Kiállítva: Képpárok, Duna Galéria, Budapest, 1991, egyéni kiállítás. Fa keretben, 70×70 cm / Péter Paizs (1957-2015):Golden graph II, 1991. Acrylic on canvas, signed. With autograph description and the artists stamp on the reverse. Exhibited: Képpárok, Duna Galéria, Budapest, 1991, solo exhibition. Framed, 70×70 cm
10062.

Paizs Péter (1957-2015): Aranygrafikon II, 1991. Akril, vászon, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével. Kiállítva: Képpárok, Duna Galéria, Budapest, 1991, egyéni kiállítás. Fa keretben, 70×70 cm / Péter Paizs (1957-2015):Golden graph II, 1991. Acrylic on canvas, signed. With autograph description and the artist's stamp on the reverse. Exhibited: Képpárok, Duna Galéria, Budapest, 1991, solo exhibition. Framed, 70×70 cm

550 000 HUF
1 486,49
1 617,65
Hegyi György (1922-2001): Fej (cím nélkül). Dombornyomás, merített papír, jelzett, számozott (4/15). Kartonra kasírozva. 9,5×8 cm, lapméret: 32x27 cm
10063.

12 000 HUF
32,43
35,29
Aknay János (1949-): Angyal érkezik. Szitanyomat, merített papír, jelzett, számozott (28/50), lapméret: 56,5×41,5 cm / János Aknay (1949-): Angel is coming. Screenprint on paper, signed, numbered (28/50), sheet size: 56,5×41,5 cm
10064.

22 000 HUF
59,46
64,71
Deim Pál (1932-2016): Zöld bábu, 1982. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 18/40. Üvegezett fa keretben, 40×50 cm. / Pál Deim (1932-2016): Green puppet, 1982. Screeprint on paper, signed. Numbered: 18/40. Framed with glass. 40x50 cm
10065.

38 000 HUF
102,70
111,76
11
Pirk János (1903-1989): Gödöllői ablak. Olaj, farost, jelzett. 61×46 cm. Fa keretben. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására. / Oil on wood fibre, signed.
10066.

40 000 HUF
108,11
117,65
Szántó Piroska (1913-1998): Pávák párban. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 61,5×46,5 cm / Pastell on paper, signed, framed with glass.
10067.

40 000 HUF
108,11
117,65
Ilosvai Varga István (1895 -1978): Női portré. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett keretben, 47,5×31 cm / Pencil on paper, signed, framed with glass.
10068.

26 000 HUF
70,27
76,47
Marosán Gyula (1915-2003): Felhők között. Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán a művész bélyegzőjével. 20×50,5 cm / Gyula Marosán: Among clouds. Oil on canvas. Signed. With the artists stamp on the reverse. 20×50,5 cm
10069.

Marosán Gyula (1915-2003): Felhők között. Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán a művész bélyegzőjével. 20×50,5 cm / Gyula Marosán: Among clouds. Oil on canvas. Signed. With the artist's stamp on the reverse. 20×50,5 cm

140 000 HUF
378,38
411,76
Turcsán Miklós (1944-): Tanulmány, 2001. Olaj, farost. Jelzett. 50x47 cm / Miklós Turcsán (1944-): Study, 2001. Oil on wood fibre. Signed. 50x47 cm
10070.

50 000 HUF
135,14
147,06
Noel Ödön Gábor (1920-2003): Piros kancsós csendélet, 1976. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. 60×80 cm / Noel Ödön Gábor (1920-2003): Still life, 1976. Oil on wood fibre. Sidned. With autograph description and Képcsarnok Vállalats label on the reverse. 60×80 cm
10071.

Noel Ödön Gábor (1920-2003): Piros kancsós csendélet, 1976. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. 60×80 cm / Noel Ödön Gábor (1920-2003): Still life, 1976. Oil on wood fibre. Sidned. With autograph description and Képcsarnok Vállalat's label on the reverse. 60×80 cm

120 000 HUF
324,32
352,94

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF