Number of items: 240

Keleti (Kelety) Gábor (1870-?): Női portré, München, 1891. Szén, papír, jelzett. 47x37 cm. A portré feltehetően Hollósy Simon müncheni iskolájában vagy a müncheni akadémián készült. / Gábor Keleti (Kelety) (1870-?): Portrait of a woman, Munich, 1891. Chalk on paper, signed. 47x37 cm. Probably drawn in Simon Hollósys art school or at the Munich Academy.
10024.

Keleti (Kelety) Gábor (1870-?): Női portré, München, 1891. Szén, papír, jelzett. 47x37 cm. A portré feltehetően Hollósy Simon müncheni iskolájában vagy a müncheni akadémián készült. / Gábor Keleti (Kelety) (1870-?): Portrait of a woman, Munich, 1891. Chalk on paper, signed. 47x37 cm. Probably drawn in Simon Hollósy's art school or at the Munich Academy.

15 000 HUF
40,54
44,12
Stefán Henrik (1896-1971): Vadászat, 1910. Olaj, vászon, kartonon. Jelzett. Hátoldalán korabeli felirattal. Üvegezett fa keretben. 36×46,5 cm / Henrik Stefán (1896-1971): Hunting, 1910. Oil on canvas, mounted on cardboard. Signed. With description on the reverse. Framed with glass. 36×46,5 cm
10025.

40 000 HUF
108,11
117,65
Csordák Lajos (1864-1937), 2 db mű: Malom és ház udvara, 1884. Ceruza, papír, jelzett és datált, egyiken ezen felül Bpest (Budapest) jelzéssel. Üvegezett fa keretben. 26,5x36 és 25x36 cm. Nagyon korai, feltehetően a budapesti tanulmányai alatt készült alkotás a kassai festőtől! / Lajos Csordák (Ľudovít Čordák), 2 works: Mill and house yard, 1884. Pencil on paper, signed and dated. One of them additonally signed Bpest (Budapest). Framed with glass. 26,5x36 and 25x36 cm. Very early work from the painter in Kosice, probably from the time of his studies in Budapest!
10026.

30 000 HUF
81,08
88,24
30
Böhm Pál (1839-1905): Betyár. Ceruza, papír. Jelzett. Hátoldalán régi felirattal, mely szerint Kézdi-Kovács László (1864-1942) gyűjteményét képezte. Proveniencia: Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976), Kézdi Kovács László fia hagyatékából. Sérült keretben. 36,5x35 cm. / Pál Böhm (1839-1905): Outlaw. Pencil on paper. Signed. With old description on the reverse, according to it was part of the collection of painter László Kézdi-Kovács (1864-1942). Provenance: Estate of Elemér Kézdi-Kovács (1898-1976), son of László Kézdi Kovács. In damaged frame. 36,5x35 cm
10027.

15 000 HUF
40,54
44,12
Károlyi Lajos (1877-1927): Tanya, 1915. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fa keretben. 62x74 cm / Lajos Károlyi (1877-1927): Farm, 1915. Oil on canvas, signed. Framed. 62x74 cm
10028.

60 000 HUF
162,16
176,47
Krupka Ferenc (1870-1928): Sebesült katonák menete az I. világháborúban. Tus, papír, kartonra kasírozva. Jelzett. Hátoldalán sérült címkén feliratozott. Üvegezett antik keretben, 7×18 cm / Ferenc Krupka (1870-1928): Wounded maching soldiers during World War I. Ink on paper, mounted on cardboard. Signed. With description on the reverse. In antique frame with glass, 7×18 cm
10029.

9 000 HUF
24,32
26,47
Leidenfrost Sándor (1888-?): Napsütötte kert. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán hiányos kiállítási vagy aukciós címkével 1920-ból (..rtes művészeti Rt). Restaurált. 61x65,5 cm
10030.

50 000 HUF
135,14
147,06
Edvi Illés Aladár (1870-1958): Dalmát tengerpart. Olaj, fa. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán 1902 és Raguza felirattal. Díszes, sarkaiban kissé sérült fa keretben. 13,5×23,5 cm / Edvi Illés Aladár (1870-1958): Dalmatian coast. Oil on wood. Signed lower right. With 1902 and Raguza (Dubrovnik) description on the reverse. Framed. 13,5×23,5 cm
10031.

40 000 HUF
108,11
117,65
Deák Ébner Lajos (1850-1934): Garam mellett. Gouache, papír, kartonra kasírozva. Jelzett. Hátoldalán feliratozott. Proveniencia: Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976), Kézdi Kovács László fia hagyatékából. 35×25 cm / Lajos Deák Ébner (1850-1934): Near the river Hron (Slovakia). Gouache on paper, mounted on board. Signed. With Hungarian description on the reverse. Provenance: from the estate of painter Elemér Kézdi-Kovács, the son of painter László Kézdi-Kovács. 35x25 cm
10032.

30 000 HUF
81,08
88,24
Edvi Illés Aladár (1870-1958): Falusi udvar, 1893. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 33x23 cm / Aladár Edvi Illés (1858-1927): Yard in the countryside, 1893. Watercolour on paper. Signed. Framed with glass. 33x23 cm
10033.

36 000 HUF
97,30
105,88
Neogrády Antal (1861-1942): Hazafelé. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, kissé kopott fa keretben, 28×38,5 cm
10034.

22 000 HUF
59,46
64,71
Rainerné Istvánffy Gabriella (1875-1964): Cica. Vegyes technika, papír. Jelzett. Üvegezett, sérült fa keretben. 11x17 cm / Gabriella Rainerné Istvánffy (1875-1964): Cat. Mixed technique on paper. Signed. Framed with glass. 11x17 cm
10035.

8 000 HUF
10

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF