Faleristics: medals, orders, badges Number of items: 190
3434989
33416
508
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
1983. "Honvédelmi Érdemérem 15 év után" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, nem eredeti tokban + DN(~1960) "A kisipari szövetkezet kiváló dolgozója" fém kitüntetés eredeti tokban, miniatűr nélkül + DN(~1960-1970) "Kiváló Dolgozó" (3x) zománcozott/műgyantás fém kitüntetés, miniatűrrel eredeti tokban, ebből 1x a hozzá tartozó viselésre jogosító, névre szóló, kitöltött igazolvánnyal T:AU-VF
2 600 HUF
3434987
33417
508
Numismatics
1983. "Honvédelmi Érdemérem 20 év után" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, tokban + DN(~1960-1970) "Kiváló Dolgozó" (3x) zománcozott/műgyantás fém kitüntetés, miniatűrrel eredeti tokban, ebből 1x a hozzá tartozó viselésre jogosító, névre szóló, kitöltött igazolvánnyal T:AU-VF
2 400 HUF
3202827
33418
508
Numismatics
1985. "150 éves a magyar hajóépítés" bronz jelvény (44x31mm) T:XF
1 000 HUF
2853194
33419
508
Numismatics
3 000 HUF
3433447
33420
508
Numismatics
1986. "30 éves a Pamutfonóipari Vállalat miskolci gyára " műgyantás fém jelvény eredeti selyempapírba csomagolva (10db) T:UNC
3 000 HUF
3434155
33421
508
Numismatics
1989. "Szakszervezetek Országos Tanácsa, Szakszervezeti Munkáért arany fokozata" kitüntető jelvény aranyozott bronz kitüntetés, szalagsávon miniatűrrel, sérült dísztokban + 1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában" 10, 15 és 25 év után műgyantás bronz kitüntetések mellszalagon, szalagsávval, eredeti tokban (3xklf) T:AU-VF, hibás tokok
2 400 HUF
2525222
33422
508
46000
Numismatics
46 000 HUF
3441128
33423
508
70000
Numismatics
1995. "Tűzoltó Szolgálati Érem " 7xklf kitüntetés sor: "X - 10 év után " bronzpatinázott fém kitüntetés + "XX - 20 év után " bronzpatinázott fém kitüntetés + "XXV - 25 év után " ezüstözött fém kitüntetés + "XXX - 30 év után " aranyozott fém kitüntetés + "XL - 40 év után " bronzpatinázott fém kitüntetés + "L - 50 év után " ezüstözött fém kitüntetés + "LX - 60 év után " aranyozott fém kitüntetés, mindegyik mellszalagon, eredeti dísztokban T:AU, patina
70 000 HUF
3193445
33424
508
Numismatics
2009. "1969-2009 MÉE" ezüstözött kitűző (20mm) T:AU
3 000 HUF
3033274
33425
508
Numismatics
2019. "1969-2019 50 éves Magyar Éremgyűjtők Egyesülete" jelzett Ag kitűző pillangócsattal, "276" számmal (4,76g/0.925/20mm) T:AU (PP) patina
10 000 HUF
3422351
33426
508
Numismatics
Bulgária 1960 k. "Címeres oroszlán" műgyantás bronz jelvény (33mm) T:XF Bulgaria around 1960 "Coat of arms Lion" synthetic resined bronze badge (33mm) C:XF
3 000 HUF
3318929
33427
508
700
Numismatics
Bulgária ~1950. zománcozott dalos kitűző T:XF Bulgaria ~1950. enameled singing badge C:XF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house