Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 190

1983. "Honvédelmi Érdemérem 15 év után" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, nem eredeti tokban + DN(~1960) "A kisipari szövetkezet kiváló dolgozója" fém kitüntetés eredeti tokban, miniatűr nélkül + DN(~1960-1970) "Kiváló Dolgozó" (3x) zománcozott/műgyantás fém kitüntetés, miniatűrrel eredeti tokban, ebből 1x a hozzá tartozó viselésre jogosító, névre szóló, kitöltött igazolvánnyal T:AU-VF
33416.

2 600 HUF
7,05

1983. "Honvédelmi Érdemérem 20 év után" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, tokban + DN(~1960-1970) "Kiváló Dolgozó" (3x) zománcozott/műgyantás fém kitüntetés, miniatűrrel eredeti tokban, ebből 1x a hozzá tartozó viselésre jogosító, névre szóló, kitöltött igazolvánnyal T:AU-VF
33417.

2 400 HUF

1985. "150 éves a magyar hajóépítés" bronz jelvény (44x31mm) T:XF
33418.

1 000 HUF

33419.

3 000 HUF

1986. "30 éves a Pamutfonóipari Vállalat miskolci gyára" műgyantás fém jelvény eredeti selyempapírba csomagolva (10db) T:UNC
33420.

3 000 HUF

1989. "Szakszervezetek Országos Tanácsa, Szakszervezeti Munkáért arany fokozata" kitüntető jelvény aranyozott bronz kitüntetés, szalagsávon miniatűrrel, sérült dísztokban + 1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában" 10, 15 és 25 év után műgyantás bronz kitüntetések mellszalagon, szalagsávval, eredeti tokban (3xklf) T:AU-VF, hibás tokok
33421.

2 400 HUF

33422.

46 000 HUF
124,66
143,75

1995. "Tűzoltó Szolgálati Érem" 7xklf kitüntetés sor: "X - 10 év után" bronzpatinázott fém kitüntetés +  "XX - 20 év után" bronzpatinázott fém kitüntetés +  "XXV - 25 év után" ezüstözött fém kitüntetés +  "XXX - 30 év után" aranyozott fém kitüntetés +  "XL - 40 év után" bronzpatinázott fém kitüntetés +  "L - 50 év után" ezüstözött fém kitüntetés +  "LX - 60 év után" aranyozott fém kitüntetés, mindegyik mellszalagon, eredeti dísztokban T:AU, patina
33423.

1995. "Tűzoltó Szolgálati Érem" 7xklf kitüntetés sor:
"X - 10 év után" bronzpatinázott fém kitüntetés +
"XX - 20 év után" bronzpatinázott fém kitüntetés +
"XXV - 25 év után" ezüstözött fém kitüntetés +
"XXX - 30 év után" aranyozott fém kitüntetés +
"XL - 40 év után" bronzpatinázott fém kitüntetés +
"L - 50 év után" ezüstözött fém kitüntetés +
"LX - 60 év után" aranyozott fém kitüntetés, mindegyik mellszalagon, eredeti dísztokban T:AU, patina

70 000 HUF
189,70
218,75

2009. "1969-2009 MÉE" ezüstözött kitűző (20mm) T:AU
33424.

3 000 HUF

33425.

10 000 HUF

Bulgária 1960 k. "Címeres oroszlán" műgyantás bronz jelvény (33mm) T:XF Bulgaria around 1960 "Coat of arms Lion" synthetic resined bronze badge (33mm) C:XF
33426.

Bulgária 1960 k. "Címeres oroszlán" műgyantás bronz jelvény (33mm) T:XF
Bulgaria around 1960 "Coat of arms Lion" synthetic resined bronze badge (33mm) C:XF

3 000 HUF

Bulgária ~1950. zománcozott dalos kitűző T:XF Bulgaria ~1950. enameled singing badge C:XF
33427.

Bulgária ~1950. zománcozott dalos kitűző T:XF
Bulgaria ~1950. enameled singing badge C:XF

700 HUF
1,90
2,19

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF