Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 190

Bulgária ~1960. "Balkan Touriste" zománcozott bronz jelvény T:AU,XF Bulgaria ~1960. "Balkan Touriste" enamelled bronze badge C:AU,XF
33428.

1 000 HUF

Csehszlovákia 1926. "VIII. Sokol Fesztivál Prágában" bronz jelvény. Szign.: "Sejnost" (27x31,5mm) T:AU Czechoslovakia 1926. "VIII. Slet. Vsesokolsky 1926 v. Praze" (8th Sokol Gathering in Prague) bronze badge. Sign.: "Josef Sejnost" (27x31,5mm) C:AU
33429.

Csehszlovákia 1926. "VIII. Sokol Fesztivál Prágában" bronz jelvény. Szign.: "Sejnost" (27x31,5mm) T:AU
Czechoslovakia 1926. "VIII. Slet. Vsesokolsky 1926 v. Praze" (8th Sokol Gathering in Prague) bronze badge. Sign.: "Josef Sejnost" (27x31,5mm) C:AU

4 000 HUF

Hollandia 1961- "KLM Junior Stewardess" festett fém jelvény T:XF Netherlands 1961- "KLM Junior Stewardess" painted metal badge C:XF
33430.

Hollandia 1961- "KLM Junior Stewardess" festett fém jelvény T:XF
Netherlands 1961- "KLM Junior Stewardess" painted metal badge C:XF

2 000 HUF

Kanada DN "Canada" zománcozott bronz jelvény T:XF,VF zománchiba Canada ND "Canada" enameled bronze badge C:XF,VF enamel error
33431.

Kanada DN "Canada" zománcozott bronz jelvény T:XF,VF zománchiba
Canada ND "Canada" enameled bronze badge C:XF,VF enamel error

1 400 HUF

Lengyelország 1931. "Za Ofiarna Prace 9. XII. 1931. (Az elkötelezett munkáért, 1931. december 9.)" bronz kitüntető jelvény csavaros hátlappal, a csavaron "ST. REISING WARSZAWA" gyártói jelzéssel (30mm) T:XF patina Poland 1931. "Za Ofiarna Prace 9. XII. 1931. (For dedicated work, December 9, 1931.)" bronze badge with screw back, with "ST. REISING WARSZAWA" manufacturer's mark on the screw (30mm) C:XF patina
33432.

Lengyelország 1931. "Za Ofiarna Prace 9. XII. 1931. (Az elkötelezett munkáért, 1931. december 9.)" bronz kitüntető jelvény csavaros hátlappal, a csavaron "ST. REISING WARSZAWA" gyártói jelzéssel (30mm) T:XF patina
Poland 1931. "Za Ofiarna Prace 9. XII. 1931. (For dedicated work, December 9, 1931.)" bronze badge with screw back, with "ST. REISING WARSZAWA" manufacturer's mark on the screw (30mm) C:XF patina

4 400 HUF
11,92
13,75

33433.

1 000 HUF

Nagy-Britannia 1960. "Royal Masonic Institution - For girls" aranyozott, zománcfestett fém szabadkőműves jelvény szalagon (31x40mm) T:AU Great Britian 1960. "Royal Masonic Institution - For girls" gilt, enamel painted metal masonic medal on ribbon (31x40mm) C:AU
33434.

Nagy-Britannia 1960. "Royal Masonic Institution - For girls" aranyozott, zománcfestett fém szabadkőműves jelvény szalagon (31x40mm) T:AU
Great Britian 1960. "Royal Masonic Institution - For girls" gilt, enamel painted metal masonic medal on ribbon (31x40mm) C:AU

5 500 HUF
14,91
17,19

Nagy-Britannia DN "Királyi Szabadkőműves Kórház - Fejlesztési és Modernizációs Alap" ezüstözött fém szabadkőműves kórházi jelvény (46x27mm) T:AU Great Britian ND "Royal Masonic Hospital - Redevelopment and Modernisation Fund" silver plated metal masonic hospital medal (46x27mm) C:AU
33435.

Nagy-Britannia DN "Királyi Szabadkőműves Kórház - Fejlesztési és Modernizációs Alap" ezüstözött fém szabadkőműves kórházi jelvény (46x27mm) T:AU
Great Britian ND "Royal Masonic Hospital - Redevelopment and Modernisation Fund" silver plated metal masonic hospital medal (46x27mm) C:AU

14 000 HUF
37,94
43,75

Nagy-Britannia DN "KSHTWSST" fém és műanyag zsidó szabadkőműves jelvény szalagon (37x23mm) T:AU Great Britian ND "KSHTWSST" metal and plastic jewish masonic medal on ribbon (37x23mm) C:AU
33436.

Nagy-Britannia DN "KSHTWSST" fém és műanyag zsidó szabadkőműves jelvény szalagon (37x23mm) T:AU
Great Britian ND "KSHTWSST" metal and plastic jewish masonic medal on ribbon (37x23mm) C:AU

14 000 HUF
37,94
43,75

Nagy-Britannia DN Zománcozott fém jelvény "THOMAS FATTORINI REGENT ST BIRMINGHAM" gyártói jelzéssel (40mm) T:XF zománchiány Great Britain ND Enamelled metal badge with makers mark "THOMAS FATTORINI REGENT ST BIRMINGHAM" (40mm) C:XF missing enamel
33437.

1 600 HUF

Német Harmadik Birodalom "Nemzetközi Kézműves Kiállítás Berlin 1938." zománcozott fém jelvény, eredeti szalagjával! T:AU minimális zománchiba German Third Reich 1938. "Internationale Handwerks Ausstellung Berlin" enamelled metal badge with original ribbon! T:AU tiny enamel error
33438.

5 000 HUF

Olaszország DN(~1930) "Opera Balilla - Mussolini" fém jelvény, hátoldalán "Z" (Regia Zecca) gyártói jelzéssel! (1. típus), (38mm) T:XF Italy ND(~1930) "SE AV ANZO SEGVI TEMI - OPERA BALILLA" metal badge, with "Z" (Regia Zecca) maker's mark on the reverse! (1st type), (38mm) C:XF
33439.

Olaszország DN(~1930) "Opera Balilla - Mussolini" fém jelvény, hátoldalán "Z" (Regia Zecca) gyártói jelzéssel! (1. típus), (38mm) T:XF
Italy ND(~1930) "SE AV ANZO SEGVI TEMI - OPERA BALILLA" metal badge, with "Z" (Regia Zecca) maker's mark on the reverse! (1st type), (38mm) C:XF

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF