Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 190

1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti, kopottas tokban T:AU NMK 712.
33404.

1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti, kopottas tokban T:AU
NMK 712.

1 400 HUF

33405.

NMK 712.

1 400 HUF

1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon + ~1970. "Kiváló Dolgozó" zománcozott, aranyozott fém kitüntetés miniatűrrel. Ritkábban előforduló változat! + ~1970. "Kiváló Dolgozó" aranyozott, műgyantás fém kitüntetés + ~1970-1980. "Kiváló Munkáért" zománcozott, aranyozott fém miniszteri kitüntetés mellszalagon T:XF
33406.

1 000 HUF

33407.

2 000 HUF

1974. "Borsodi vártúrák" zománcozott bronz jelvény T:AU
33408.

1 000 HUF

1975. "Petőfi 1848" ezüstpatinázott Br jelvény (2x) T:1,1-
33409.

2 000 HUF

1976. "Önzetlen Társadalmi Munkáért - MUSz" zománcozott jelvény fém plaketten, eredeti tokban (52x70mm) T:XF (PP)
33410.

2 000 HUF

1976. "Szocialista Magyarországért Érdemrend" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalaggal, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban, igazolvánnyal és adományozói okirattal. Az érdemrend jelvényét Csucs Viktória (1934-1993) tervezte. T:UNC Hungary 1976. "Order of Merit for the Socialist Hungary" gilt, enamelled bronze decoration on ribbon, with miniature on thin ribbon, in original case, with donation document and bearer card. The badge of the order designed by Viktória Csucs (1934-1993) C:UNC NMK 715
33411.

1976. "Szocialista Magyarországért Érdemrend" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalaggal, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban, igazolvánnyal és adományozói okirattal. Az érdemrend jelvényét Csucs Viktória (1934-1993) tervezte. T:UNC
Hungary 1976. "Order of Merit for the Socialist Hungary" gilt, enamelled bronze decoration on ribbon, with miniature on thin ribbon, in original case, with donation document and bearer card. The badge of the order designed by Viktória Csucs (1934-1993) C:UNC
NMK 715

30 000 HUF
81,30
93,75

1979. "Békehangverseny - Budapest" műgyantás, aranyozott fém jelvény + DN "VOLÁN - M.M.K. Vegyeskar - Zalaegerszeg" műgyantás, aranyozott fém jelvény T:VF
33412.

2 000 HUF

1979. "Nemzetközi SIÓTOUR Kupa Kaposvár - Siófok" egyoldalas kerámia díjérem, hátoldalán "PÉCS 1" jelzéssel, lyukasztva, szalagon + 1984. "HVSE / Nemzetközi Vízilabda Kupa" kétoldalas Al emlékérem, tokban T:AU,XF, karc, a tok szétmálik
33413.

2 000 HUF

1979. "Szövetkezeti Ipar Törzsgárda" 25 éves műgyantás jelvény igazolvánnyal + 5, 10, 15 és 20 év után járó jelvények (4xklf, közte műgyantás és zománcozott) T:AU
33414.

1 000 HUF

1981. "100 éves a Vöröskereszt" műgyantás bronz kitüntetés, mellszalagon, eredeti díszdobozban, jelvénnyel T:AU patina
33415.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF