Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 190

1965-1968. "Vöröskő" 2xklf fém jelvény (egyik zománcozott, másik festett) T:AU
33392.

1 000 HUF

1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában" 10 és 15 év után műgyantás bronz kitüntetések mellszalagon, szalagsávval, eredeti tokban (2xklf) + DN(~1970-1980) "Kiváló Dolgozó" műgyantás fém kitüntetés (5x), ebből 4x karton tokban + 1x műanyag tokban, miniatűrrel + DN(~1970-1980) "Szocialista Brigád" műgyantás fém jelvény ezüst fokozat, miniatűrrel, műanyag tokban T:AU-VF, patina, egyiken elengedett a ragasztó, lejön a rátét
33393.

2 200 HUF
5,96
6,88

1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában" 10, 15, 20, 25 és 30 év után műgyantás bronz kitüntetések mellszalagon, szalagsávval, eredeti tokban (5xklf) T:AU-VF, zománchiba
33394.

3 000 HUF

1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában" 15, 20 és 25 év után műgyantás bronz kitüntetések mellszalagon, szalagsávval, eredeti, sérült tokban (3xklf) + DN(~1970) "Kiváló Munkáért" aranyozott, rátétes, műgyantás kitüntetés mellszalagon, dobozban + 1970. "Kiváló Dolgozó" aranyozott, műgyantás fém kitüntetés miniatűrrel, műanyag tokban (2xklf) T:AU,XF, tok hiba
33395.

2 400 HUF

1970 "A Vállalat Kiváló Brigádja - Szocialista Brigád" aranyozott, zománcozott jelvény miniatűrrel + "Szocialista Brigád" aranyozott, zománcozott jelvény (2xklf) + 1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon + ~1970. "Kiváló Dolgozó" aranyozott, műgyantás fém kitüntetés T:AU-XF
33396.

1 000 HUF

1970 k. "Kiváló Újító" műgyantás bronz jelvény miniatűrrel eredeti, kissé sérült tokban T:AU patina
33397.

2 000 HUF

1970-1980 k. "Mezőgazdaság Kiváló Dolgozója" aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés miniatűrrel T:AU
33398.

2 000 HUF

1970-1980. "Viselhető, de már nem adományozható kitüntetések listája" nagyméretű plakáton, képekkel a kitüntetésekről. Sokszorosította a Magyar Néphadsereg Térképészeti Intézete. Használt, de jó állapotban
33399.

4 000 HUF

1970-1980. 5xklf, 8db műgyantás autós és idegenforgalmi témájú kitűző, közte "Ikarus", "Fiat Polski", "Peugeot", stb. + 2xklf "MÉH" kitűző + 2xklf "Május 1." kitűző T:XF,VF
33400.

1 000 HUF

1970-1981. "Forradalmi Ifjúsági Napok" jelvény tétel (14db) T:AU,XF egyiken hiányzó tű
33401.

3 000 HUF

1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:AU NMK 712.
33402.

1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:AU
NMK 712.

2 000 HUF

33403.

NMK 712.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF