Faleristics: medals, orders, badges Number of items: 190
3442404
33440
508
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
Olaszország DN(~1932) "FIAT " zománcozott bronz gomblyuk jelvény, "S. JOHNSON MILANO" gyártói jelzéssel a hátoldalán (11x18mm) T:AU Italy ND(~1932) "FIAT " enamelled bronze buttonhole badge, with "S. JOHNSON MILANO" maker's mark on the back (11x18mm) C:AU
4 000 HUF
3296964
33441
508
Numismatics
Osztrák-Magyar Monarchia 1915 "I. Ferenc József" Cu patrióta jelvény "R. Marschall 1915" gyártói jelzéssel (33x40mm) T:XF hátlapon patina Austro-Hungarian Monarchy 1915. " Francz. Ios. I." Cu patriotic badge with "R. Marschall 1915" manufacturer's sign (33x40mm) C:XF with patina on backside
8 000 HUF
3434893
33442
508
3400
Numismatics
Reményi József (1887-1977) 1938. "Száll az ének szájról szájra / A Magyar Dalosegyesületek Országos Szövetsége " ezüstözött bronz díjérem mellszalagon, hátoldalán névre szóló gravírozással (40mm) T:XF, ezüstözés kopás, enyhén viseltes mellszalag
3 400 HUF
3236836
33443
508
Numismatics
Románia 1950 k. "YR" zománcozott fém vitorlázórepülő jelvény (26x16mm) T:AU / Romania cca 1950. "YR" enameled metal glider badge (26x16mm) C:AU
10 000 HUF
3442866
33444
508
Numismatics
Szovjetunió 1978. "A Szojuz Gázvezeték építésének emlékére 1975-1978 " aranyozott fém kitüntetés mellszalagon (37mm) T:UNC Soviet Union 1978. "For the Construction of the Main Natural Gas Pipeline Soyuz " gilt metal medal with ribbon (37mm) C:UNC
2 000 HUF
3433265
33445
508
Numismatics
Szovjetunió DN "Autó-Motor Klub" Al jelvény (60x67mm) T:XF tű nélkül Soviet Union ND "Auto-Motor Club" Al badge (60x67mm) C:XF without pin
2 000 HUF
3287112
33446
508
Numismatics
Szovjetunió DN "Leningrádi Bányászati Intézet" bronz vállpántra való jelvény (58x70mm) T:AU Soviet Union ND "Leningrad Mining Institute" bronze shoulder strap badge (58x70mm) C:AU
3 000 HUF
3432867
33447
508
Numismatics
Szovjetunió DN bronz címer sapkajelvény, részben aranyozva és zománcozva (51x63mm) T:AU
2 000 HUF
3434017
33448
508
Numismatics
Szovjetunió DN bronz címer sapkajelvény, részben aranyozva és zománcozva (51x63mm) T:XF
2 000 HUF
3441016
33449
508
Numismatics
Vatikán 1905 k. "X. Pius / Bene merenti " Al kitüntetés mellszalaggal (31mm) T:XF Vatican ~1905. "Pius X / Bene merenti" Al decoration with ribbon (31mm) C:XF
4 000 HUF
3190107
33450
508
Numismatics
Vegyes 10db-os külföldi és magyar szocialista jelvény tétel
1 000 HUF
3373902
33451
508
Numismatics
Vegyes 13db-os magyar és külföldi jelvény, díjérem, zseton tétel főleg a szocialista időszakból, közte kokárdás jelvény szalaggal T:vegyes
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house