Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 190

Olaszország DN(~1932) "FIAT" zománcozott bronz gomblyuk jelvény, "S. JOHNSON MILANO" gyártói jelzéssel a hátoldalán (11x18mm) T:AU Italy ND(~1932) "FIAT" enamelled bronze buttonhole badge, with "S. JOHNSON MILANO" maker's mark on the back (11x18mm) C:AU
33440.

Olaszország DN(~1932) "FIAT" zománcozott bronz gomblyuk jelvény, "S. JOHNSON MILANO" gyártói jelzéssel a hátoldalán (11x18mm) T:AU
Italy ND(~1932) "FIAT" enamelled bronze buttonhole badge, with "S. JOHNSON MILANO" maker's mark on the back (11x18mm) C:AU

4 000 HUF

Osztrák-Magyar Monarchia 1915 "I. Ferenc József" Cu patrióta jelvény "R. Marschall 1915" gyártói jelzéssel (33x40mm) T:XF hátlapon patina Austro-Hungarian Monarchy 1915. " Francz. Ios. I." Cu patriotic badge with "R. Marschall 1915" manufacturer's sign (33x40mm) C:XF with patina on backside
33441.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915 "I. Ferenc József" Cu patrióta jelvény "R. Marschall 1915" gyártói jelzéssel (33x40mm) T:XF hátlapon patina
Austro-Hungarian Monarchy 1915. " Francz. Ios. I." Cu patriotic badge with "R. Marschall 1915" manufacturer's sign (33x40mm) C:XF with patina on backside

8 000 HUF

Reményi József (1887-1977) 1938. "Száll az ének szájról szájra / A Magyar Dalosegyesületek Országos Szövetsége" ezüstözött bronz díjérem mellszalagon, hátoldalán névre szóló gravírozással (40mm) T:XF, ezüstözés kopás, enyhén viseltes mellszalag
33442.

3 400 HUF
9,21
10,63

Románia 1950 k. "YR" zománcozott fém vitorlázórepülő jelvény (26x16mm) T:AU / Romania cca 1950. "YR" enameled metal glider badge (26x16mm) C:AU
33443.

10 000 HUF

Szovjetunió 1978. "A Szojuz Gázvezeték építésének emlékére 1975-1978" aranyozott fém kitüntetés mellszalagon (37mm) T:UNC Soviet Union 1978. "For the Construction of the Main Natural Gas Pipeline Soyuz" gilt metal medal with ribbon (37mm) C:UNC
33444.

Szovjetunió 1978. "A Szojuz Gázvezeték építésének emlékére 1975-1978" aranyozott fém kitüntetés mellszalagon (37mm) T:UNC
Soviet Union 1978. "For the Construction of the Main Natural Gas Pipeline Soyuz" gilt metal medal with ribbon (37mm) C:UNC

2 000 HUF

Szovjetunió DN "Autó-Motor Klub" Al jelvény (60x67mm) T:XF tű nélkül Soviet Union ND "Auto-Motor Club" Al badge (60x67mm) C:XF without pin
33445.

Szovjetunió DN "Autó-Motor Klub" Al jelvény (60x67mm) T:XF tű nélkül
Soviet Union ND "Auto-Motor Club" Al badge (60x67mm) C:XF without pin

2 000 HUF

Szovjetunió DN "Leningrádi Bányászati Intézet" bronz vállpántra való jelvény (58x70mm) T:AU Soviet Union ND "Leningrad Mining Institute" bronze shoulder strap badge (58x70mm) C:AU
33446.

Szovjetunió DN "Leningrádi Bányászati Intézet" bronz vállpántra való jelvény (58x70mm) T:AU
Soviet Union ND "Leningrad Mining Institute" bronze shoulder strap badge (58x70mm) C:AU

3 000 HUF

Szovjetunió DN bronz címer sapkajelvény, részben aranyozva és zománcozva (51x63mm) T:AU
33447.

2 000 HUF

Szovjetunió DN bronz címer sapkajelvény, részben aranyozva és zománcozva (51x63mm) T:XF
33448.

2 000 HUF
11

Vatikán 1905 k. "X. Pius / Bene merenti" Al kitüntetés mellszalaggal (31mm) T:XF Vatican ~1905. "Pius X / Bene merenti" Al decoration with ribbon (31mm) C:XF
33449.

Vatikán 1905 k. "X. Pius / Bene merenti" Al kitüntetés mellszalaggal (31mm) T:XF
Vatican ~1905. "Pius X / Bene merenti" Al decoration with ribbon (31mm) C:XF

4 000 HUF

Vegyes 10db-os külföldi és magyar szocialista jelvény tétel
33450.

1 000 HUF

Vegyes 13db-os magyar és külföldi jelvény, díjérem, zseton tétel főleg a szocialista időszakból, közte kokárdás jelvény szalaggal T:vegyes
33451.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF