Faleristics: medals, orders, badges Number of items: 190
3434981
33500
508
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
DN (~1970) "KISZ 1919-1957 " aranyozott, zománcozott aranykoszorús jelvény, eredeti tokban (45mm) T:AU
2 000 HUF
3437065
33501
508
Numismatics
DN (~1970) "Kiváló Munkáért" aranyozott, rátétes, műgyantás kitüntetés mellszalagon, eredeti dobozban + DN(~1975-1980) "Szocialista Brigád" arany-, ezüst- és babérkoszorús kitüntető jelvények miniatűrrel, műanyag tokban (3xklf,5db) + 1970. "Kiváló Dolgozó" aranyozott, műgyantás fém kitüntetés miniatűrrel, tokban (2xklf,4db) + DN "Szocialista Brigád - A Vállalat Kiváló Brigádja" kitüntető jelvény miniatűrrel, eredeti tokban T:AU-VF, tok hiba
2 400 HUF
3437073
33502
508
Numismatics
DN (1970 k) "Kiváló Véradó" ezüst fokozat miniatűrrel, eredeti dísztokban (~40mm) + "10 véradásért" + "15 véradásért" festett, műgyantás jelvények műanyag tokban T:AU
3 600 HUF
3434164
33503
508
Numismatics
DN (~1970-1980) "Előre - Kiváló Úttörővezető " aranyozott, zománcozott kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban + 1981. "Előre 35 / Magyar Úttörők Szövetsége Országos Tanácsa " kétoldalas Al emlékérem, eredeti tokban T:AU,XF
2 400 HUF
3422937
33504
508
Numismatics
1970-1980 k. "Szocialista Brigád " műgyantás fém kitűző (3xklf,5db) + miniatűr jelvény + DN "15 " aranyozott, műgyantás bronz úttörő jelvény (4x) + DN "lesnina " műgyantás fém jelvény + DN "JRD Dubnik " műgyantás fém jelvény T:AU-F
2 400 HUF
3434217
33505
508
2200
Numismatics
1970-1980 k. "Kiváló Dolgozó" (3xklf) aranyozott bronz kitüntetés, nem hozzá való rátéttel, műanyag tokban + zománcozott fém kitüntetés, miniatűrrel műanyag tokban + műgyantás fém kitüntetés, miniatűrrel műanyag tokban T:AU-VF, aranyozás kopás
2 200 HUF
3434175
33506
508
2200
Numismatics
1970-1980 k. "Szocialista Brigád - A vállalat kiváló brigádja" aranyozott, zománcozott bronz jelvény miniatűrrel, dísztokban + DN(1970-1980 k) "Szocialista Brigád - A vállalat kiváló ifjúsági brigádja" aranyozott, zománcozott bronz jelvény miniatűrrel, sérült dísztokban + DN(1970 k) "Kiváló Dolgozó" aranyozott, műgyantás fém kitüntetés miniatűrrel, tokban T:AU,XF
2 200 HUF
3420320
33507
508
Numismatics
Szocialista kitüntetéstétel, 6db, benne 2db "Kiváló Munkáért" eredeti tokban, 2db "Szocialista kultúráért" eredeti tokban és 2db "Kiváló Dolgozó", az egyik eredeti tokban és miniatűrrel T:AU,XF
2 000 HUF
3437439
33508
508
Numismatics
Vegyes, 8db-os szovjet szocialista jelvény / kitűző T:AU-VF
2 000 HUF
3437424
33509
508
Numismatics
Vegyes, ~70db-os, javarészben szovjet és magyar szocialista jelvény / kitűző, közte pár db egyéb T:vegyes
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house