Faleristics: medals, orders, badges Number of items: 190
3373717
33476
508
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
2 000 HUF
3435936
33477
508
Numismatics
DN "Magyar Íjász Szövetség " jelvény verőtő, készült a jelvény kibocsátásának idején a Pénzverőben (40mm)
10 000 HUF
3437620
33478
508
Numismatics
DN "Tenisz" jelvény poncolt (negatív) verőtő, készült a jelvény kibocsátásának idején a Pénzverőben (~22x27mm)
10 000 HUF
3437619
33479
508
Numismatics
DN "Tenisz" jelvény vésett (pozitív) verőtő, készült a jelvény kibocsátásának idején a Pénzverőben (~22x27mm)
10 000 HUF
3354866
33480
508
9500
Numismatics
DN (~1910-1920) "M. SZ. K. A. T. Mozdonyvezetők Országos Szövetsége " részben zománcozott, aranyozott bronz jelvény, hátlapon "BRUST BÉLA BUDAPEST ER[ZSÉBET KÖRÚT 23]" gyártói jelzéssel (29x39,5mm) T:VF, kis zománchiba, hátoldalán a tű és kapocs hiányzik
9 500 HUF
3405105
33481
508
Numismatics
1948. "1848.III.15" részben festett bronz jelvény (15x18mm) T:XF,VF, festéskopás
1 400 HUF
3406236
33482
508
Numismatics
1960-1970 k. "Kiváló Fémgyűjtő " zománcozott fém jelvény, hátoldalán "1062" sorszámmal, tokban T:AU
12 000 HUF
3437134
33483
508
Numismatics
1970 k. "79. Építőtábor - Kiváló Brigád " műgyantás bronz lemezjelvény (36,5mm) + "KISZ ét 79 " műgyantás bronz lemezjelvény (40mm) T:VF, műgyanta lekopott
2 000 HUF
3422330
33484
508
3200
Numismatics
1970 k. "Magyar-Szovjet Baráti Társaság " műgyantás aranyozott jelvény + 1985. "A Munka Érdemrend bronz fokozata " zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:AU,XF
3 200 HUF
3437119
33485
508
Numismatics
DN (1970 k) "Magyar Néphadsereg - Ifjú Gárda Katonai Szakalegység" műgyantás fém lemezjelvény + DN "25 éves munkáért - Országos Szakipari Vállalat" kétoldalas fém emlékérem + 1970. "Kiváló Dolgozó" aranyozott, műgyantás fém kitüntetés miniatűrrel, műanyag tokban (2xklf,6db, ebből 4x tokban, miniatűrrel) + DN "Szocialista Brigád - A Vállalat Kiváló Brigádja" kitüntető jelvény miniatűrrel + DN(~1975-1980) "Szocialista Brigád" (2xklf: aranyozott + ezüstözött) kitüntető jelvények miniatűrrel T:AU-VF
2 000 HUF
3438116
33486
508
Numismatics
DN 10db koronás, magyar címeres, műgyantás fém jelvény (18x9mm) T:UNC
1 400 HUF
3405111
33487
508
Numismatics
DN 1956-os forradalomról megemlékező fáklyás, zománcozott kitűző, hátoldalán "REMEMBER HUNGARY 1956 " felirattal (14x21mm) T:AU
2 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house