Faleristics: medals, orders, badges
Number of items: 190
3374089
33368
508
Numismatics
1958. "Postás Kongresszus" zománcozott fém jelvény (22,5x18mm) T:XF
2 000 HUF
3392021
33369
508
Numismatics
1958. "V Éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért" bronz kitüntetés mellszalagon T:XF
1 000 HUF
3439231
33370
508
Numismatics
1959. "10 éves a Vérellátó Szolgálat 1949-1959" bronz jelvény (35x37mm) T:AU
5 000 HUF
3422931
33371
508
2200
Numismatics
1959. "1919-1959" festett Al úttörő jelvény + DN "Úttörő - 15 év" aranyozott, műgyantás bronz jelvény (3x) T:AU,XF
2 200 HUF
3442394
33372
508
Numismatics
1959. "Sopron 1954-1959" részben zománcozott bronz bányászati kitűző (14,5x15,5mm) T:AU,XF, patina
9 000 HUF
3423342
33373
508
Numismatics
1960 k. "A Posta Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott bronz jelvény + 40 éves Törzsgárda műgyantás jelvény, eredeti tokban T:AU
2 000 HUF
3420301
33374
508
Numismatics
1960-1970 k. "Kiváló Pedagógus" aranyozott, műgyantás fém kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, gyenge állapotú tokban (31mm) T:AU
8 000 HUF
3420252
33375
508
Numismatics
1960-1970 k. "Nehézipar Kiváló Dolgozója" aranyozott, műgyantás fém jelvény miniatűrrel (2x) T:AU,XF patina, tű sérült
1 800 HUF
3405036
33376
508
Numismatics
1960-1970. "Kiváló Feltaláló" arany és ezüst fokozata, zománcozott kitüntetés miniatűrrel T:AU,XF
3 600 HUF
3404983
33377
508
8500
Numismatics
1960-1970. "Kiváló Fémgyűjtő" zománcozott fém jelvény, hátoldalán "10221" sorszámmal T:AU
8 500 HUF
3371094
33378
508
Numismatics
1960-1970. "Kiváló Földműves Szövetkezeti Dolgozó" zománcozott, aranyozott bronz kitüntető jelvény (39mm) + miniatűr (17mm) eredeti tokban T:AU
3 000 HUF
3299263
33379
508
Numismatics
1960-1970. "Kiváló Pedagógus" aranyozott, műgyantás fém kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, sérült tokban (31mm) T:AU
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m