Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 190

1958. "Postás Kongresszus" zománcozott fém jelvény (22,5x18mm) T:XF
33368.

2 000 HUF

1958. "V Éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért" bronz kitüntetés mellszalagon T:XF
33369.

1 000 HUF

1959. "10 éves a Vérellátó Szolgálat 1949-1959" bronz jelvény (35x37mm) T:AU
33370.

5 000 HUF

1959. "1919-1959" festett Al úttörő jelvény + DN "Úttörő - 15 év" aranyozott, műgyantás bronz jelvény (3x) T:AU,XF
33371.

2 200 HUF
5,96
6,88

1959. "Sopron 1954-1959" részben zománcozott bronz bányászati kitűző (14,5x15,5mm) T:AU,XF, patina
33372.

9 000 HUF
24,39
28,13

1960 k. "A Posta Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott bronz jelvény + 40 éves Törzsgárda műgyantás jelvény, eredeti tokban T:AU
33373.

2 000 HUF

1960-1970 k. "Kiváló Pedagógus" aranyozott, műgyantás fém kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, gyenge állapotú tokban (31mm) T:AU
33374.

8 000 HUF

1960-1970 k. "Nehézipar Kiváló Dolgozója" aranyozott, műgyantás fém jelvény miniatűrrel (2x) T:AU,XF patina, tű sérült
33375.

1 800 HUF

1960-1970. "Kiváló Feltaláló" arany és ezüst fokozata, zománcozott kitüntetés miniatűrrel T:AU,XF
33376.

3 600 HUF
9,76
11,25

1960-1970. "Kiváló Fémgyűjtő" zománcozott fém jelvény, hátoldalán "10221" sorszámmal T:AU
33377.

8 500 HUF
23,04
26,56

1960-1970. "Kiváló Földműves Szövetkezeti Dolgozó" zománcozott, aranyozott bronz kitüntető jelvény (39mm) + miniatűr (17mm) eredeti tokban T:AU
33378.

3 000 HUF

1960-1970. "Kiváló Pedagógus" aranyozott, műgyantás fém kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, sérült tokban (31mm) T:AU
33379.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF