Number of items: 534

Kozma, Elemer: My life. An autobiography. DEDIKÁLT! 1992, Hallmark Editions. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
21576.

5 000 HUF

Énekes Ferenc: Kiadványszerkesztés 1-3. Bp., 2000, Novella. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
21577.

3 000 HUF

Maria Wilhelm, Dirk Mathison: James Cameron - Avatar - Túlélési kézikönyv Pandorához. Bp., 2010, Egmont-Hungary. 203+3 p. Kiadói papírkötés.
21578.

5 000 HUF

Vörösmarty Mihály: Vörösmarty összes munkái töredék, 3, 5-8 köt (össz 5 db) Bp., 1884-1885., Méhner Vilmos, (Rudnyánszky A. -ny.) kiadói aranyozott, festett egészvászon díszkötésben, kétféle kötésváltozatban, jó állapotban
21579.

5 000 HUF

21580.

4 600 HUF
12,47
14,38

21581.

4 400 HUF
11,92
13,75

Bibliographie von Deutschland, oder wöchentliches vollständiges Verzeichnis aller in Deutschland herauskommenden neuen Bücher und Kunstsachen [...] X. Jahrgang 1835. Leizpig, 1835, Industrie-Comptoir, 2 sztl. lev.+ 20 p.+ 288 p. Német nyelven. Kartonált papírkötésben, helyenként foltos lapokkal.
21582.

4 400 HUF
11,92
13,75

Mikszáth Kálmán - Mikszáth Albert: Az amerikai menyecske. Regény. - - ötlete nyomán írta - -. Mikszáth Kálmán előszavával. Bp., 1918, "Kultura", 237+3 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült kötéssel, foxing foltos lapokkal, 4 kijáró lappal.
21583.

4 000 HUF

21584.

4 000 HUF

Kovács-Magyar András: A legnagyobb titok: Az igazság. Szellemi sugallatokra előkerült megdöbbentő tények. Bp., 2012, Matrix Drops Kft. Kiadói kartonált papírkötés.
21585.

3 600 HUF
9,76
11,25

21586.

4 000 HUF

Szabó József: Miért nősülsz, fiam?... 1945-ös könyvnapi DEDIKÁCIÓVAL. Bp., 1943, Dante, 372 p. Kiadói papírkötés, kopott, foltos, szakad, hiányos borítóval.
21587.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF