Books: Other rarities Number of items: 534
3423377
21576
508
Kozma, Elemer: My life. An autobiography. DEDIKÁLT! 1992, Hallmark Editions. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
5 000 HUF
3393434
21577
508
Énekes Ferenc: Kiadványszerkesztés 1-3. Bp., 2000, Novella. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
3 000 HUF
3358440
21578
508
Maria Wilhelm, Dirk Mathison: James Cameron - Avatar - Túlélési kézikönyv Pandorához. Bp., 2010, Egmont-Hungary. 203+3 p. Kiadói papírkötés.
5 000 HUF
3394030
21579
508
Vörösmarty Mihály: Vörösmarty összes munkái töredék, 3, 5-8 köt (össz 5 db) Bp., 1884-1885., Méhner Vilmos, (Rudnyánszky A. -ny.) kiadói aranyozott, festett egészvászon díszkötésben, kétféle kötésváltozatban, jó állapotban
5 000 HUF
3378504
21580
508
4600
Gróf Zrinyi Miklós művei I. köt.: A szigeti veszedelem és kisebb költemények. Magyarázó jegyzetekkel kiadja Abafi Lajos. Nemzeti Könyvtár IX. köt. Szerk.: Abafi Lajos. Bp., 1879, Aigner Lajos,(Wilckens F. C. és Fia-ny.), 4+III+1+326+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.
4 600 HUF
3333145
21581
508
4400
4 400 HUF
3391480
21582
508
4400
Bibliographie von Deutschland, oder wöchentliches vollständiges Verzeichnis aller in Deutschland herauskommenden neuen Bücher und Kunstsachen [...] X. Jahrgang 1835. Leizpig, 1835, Industrie-Comptoir, 2 sztl. lev.+ 20 p.+ 288 p. Német nyelven. Kartonált papírkötésben, helyenként foltos lapokkal.
4 400 HUF
3409169
21583
508
Mikszáth Kálmán - Mikszáth Albert: Az amerikai menyecske. Regény. - - ötlete nyomán írta - -. Mikszáth Kálmán előszavával. Bp., 1918, "Kultura", 237+3 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült kötéssel, foxing foltos lapokkal, 4 kijáró lappal.
4 000 HUF
3394069
21584
508
4 000 HUF
3381537
21585
508
Kovács-Magyar András: A legnagyobb titok: Az igazság. Szellemi sugallatokra előkerült megdöbbentő tények. Bp., 2012, Matrix Drops Kft. Kiadói kartonált papírkötés.
3 600 HUF
3394083
21586
508
4 000 HUF
3410727
21587
508
Szabó József: Miért nősülsz, fiam?... 1945-ös könyvnapi DEDIKÁCIÓVAL. Bp., 1943, Dante, 372 p. Kiadói papírkötés, kopott, foltos, szakad, hiányos borítóval.
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house