Number of items: 534

Kovacevné Fehér Ilona: Örke, mi a csoroszlya? Önéletírás. Zenta, 2006, Thurzó Lajos Közművelődési Központ, 123+(21) p. Kiadói kartonált papírkötés.
21600.

3 800 HUF
10,30
11,88

Milne, A[lan] A[lexander]:  Micimackó. Ford.: Karinthy Frigyes. Ernest H. Shepard képeivel. [Bp., 1957.], Kossuth, (Athenaeum-ny.), 127+(1) p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, az elülső előzéklap foltos.  Micimackó kuckója. Ford.: Karinthy Frigyes. Ernest H. Shepard képeivel. [Bp., 1957.], Kossuth, (Athenaeum-ny.), 127+(1) p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
21601.

Milne, A[lan] A[lexander]:

Micimackó. Ford.: Karinthy Frigyes. Ernest H. Shepard képeivel. [Bp., 1957.], Kossuth, (Athenaeum-ny.), 127+(1) p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, az elülső előzéklap foltos.

Micimackó kuckója. Ford.: Karinthy Frigyes. Ernest H. Shepard képeivel. [Bp., 1957.], Kossuth, (Athenaeum-ny.), 127+(1) p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.

3 800 HUF
10,30
11,88

21602.

2 000 HUF

Choderlos de Laclos, [Pierre Ambroise François (1741-1803)]: Veszedelmes viszonyok. Ford. és az utószót írta: Örkény István. Würtz Ádám illusztrációival. Bp., 1965., Magyar Helikon. Kiadói egészbőr-kötésben, kiadói illusztrált kartontokban, a gerincen és a tokon kis kopásnyomokkal. Számozott (421./1100) példány.
21603.

3 800 HUF
10,30
11,88

Nánay István: A színpadi rendezésről. Bp., 1999, Magyar Drámapedagógia Társaság, 174 p. Kiadói papírkötés.
21604.

3 800 HUF
10,30
11,88

Bruno Schulz: The Booke of Idolatry. Edited and with an Introduction by Jerzy Ficowski. Warsaw, é.n., Interpress, 117+(3) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes kiadói papír védőborítóban. / In English language. Hardcover, with slightly worn dust jacket.
21605.

3 800 HUF
10,30
11,88

21606.

3 600 HUF
9,76
11,25

21607.

2 000 HUF

Szathmáry Róbert: A detektív munkája. Bp., 1926, szerzői kiadás (Globus-ny.), 182+(6) p. Egyetlen kiadás. A borító Szántó Lajos munkája. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, foltos borítóval, sérült, ragasztott gerinccel.
21608.

3 600 HUF
9,76
11,25

Jerzy Grotowski: Színház és rituálé. Szövegek 1965-1969. Vál. és szerk.: Janusz Degler , Zbigniew Osinski. Ford.: Pályi András. Bp., 1999, Kalligram, 224 p. 1. kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
21609.

3 600 HUF
9,76
11,25

21610.

2 800 HUF

Vu Cseng-En: Nyugati utazás, avagy a Majomkirály története I-II. Ford.: Csongor Balázs. Bp., 1980, Európa, kartonált papírkötés, papír védőborítóval.
21611.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF