Number of items: 534

Móra Ferenc emlékezete : 1879-1934. Bp., 1934., Móra Ferenc Emlékbizottság, 79+1 p.+6 t. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, sérült gerinccel. + Móra Ferenc: Ének a búzamezőkről. II. kötet. A borító rajza Fáy Dezső munkája. Bp.,1928,Lantos Rt.,(Kunossy-ny.),246 p. Első kiadás. Kiadói papírkötésben, foltos, kopott borítóval.
21912.

Móra Ferenc emlékezete : 1879-1934. Bp., 1934., Móra Ferenc Emlékbizottság, 79+1 p.+6 t.
Kiadói papírkötés, foltos borítóval, sérült gerinccel. + Móra Ferenc: Ének a búzamezőkről. II. kötet. A borító rajza Fáy Dezső munkája. Bp.,1928,Lantos Rt.,(Kunossy-ny.),246 p. Első kiadás. Kiadói papírkötésben, foltos, kopott borítóval.

800 HUF

21913.

800 HUF

Benedek Elek: Katalin. Regény fiatal leányok számára. Bp., 1903, Athenaeum, VIII+229 p. 2. kiadás. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen apró sérüléssel, foxing foltos lapokkal, két kijáró lappal (köztük címlappal.)
21914.

800 HUF

Petró András: Fügödi emlékkönyv - Abaúji örökség. Bp., 2006, Croatica. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
21915.

500 HUF
1,36
1,56

Bognár Ferenc: És vándorbotot vettem a kezembe.... Bp., 1976, Kossuth, kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, a szerző által dedikált.
21916.

500 HUF
1,36
1,56

Anthony Robbins: Egy barát üzenete. Hatékony útmutató életed irányításához. Bp., 2010., Bioenergetic. Kiadói papírkötés.
21917.

100 HUF
0,27
0,31

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF