https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 534
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
3176302
21900
508
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Nemzet és demokrácia Kelet-Európában. Szerk.: Kende Péter. Magyar Füzetek 13. Párizs, 1984, Dialogues Européens. 160p. Kiadói papírkötés
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3355013
21901
508
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Dékány Andor: Szontagh Gusztáv irodalmi bírálatai. Bevezetéssel ellátta és kiadta: - - . Bp., 1929, Sárkány-ny., 83+(3) p. Kiadói papírkötés, minimálisan foltos borítóval, nagyrészt felvágatlan lapokkal.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3250822
21902
508
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Marconnay Tibor: Csillagos ég. Új versek. Bp., 1942, Az író kiadása. Kiadói papírkötés, gerinc kissé sérült, kopottas állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3250831
21903
508
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Marconnay Tibor: Dicsőséges zsákmány. A műfordítások I. könyve. Bp., 1942, Stádium. Kiadói papírkötés, gerinc kissé sérült, kopottas állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3176120
21904
508
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Kárpáti Aurél: Babits Mihály életműve. Bp., 1941, Athenaeum, 1 t. + 72 p. Kiadói papírkötés, enyhén sérült borítóval.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2446544
21905
508
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Schalom Asch: Dalol a völgy. Horváth Zoltán fordítása. Bp, é.n., Tábor. Kopott és foltos félvászon kötésben. Meglazult kötéssel.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3404752
21906
508
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Vörösmarty munkái. Első kötet. Pest, 1871, Ráth Mór. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3105846
21907
508
0
900
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Drasche-Lázár Alfréd: Azaldár. Egyetemes Regénytár. + Ludwig Wolff: Csak hat hónap még az élet. Ford.: Fodor Mária. (Mutatvány az Egyetemes regénytár uj regényéből.) Bp., [1925], Singer és Wolfner, 69+(1) p.; 10+(2) p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel.
The item is not available
3229530
21908
508
0
900
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Szavak a Tó fölött. dr. vitéz József Ferenc királyi herceg költeményei. Bp., 1940, Karácsony. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
The item is not available
3411097
21909
508
0
900
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Madách Imre: Az ember tragédiája. Drámai költemény. Az eredeti kézirat (1860) fakszimile kiadása. Horváth Király: Madách Imre: Az ember tragédiájáról c. tanulmánnyal. Bp., 1973, Akadémiai,2+150 p.+ 9 p. Kiadói egészműbőr-kötésben, papír védőborítóban. 2733722
21910
508
0
900
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Borbély József: Egy cserép muskátli. - - újabb versei. Bp., 1911, "Pátria". Kiadói papírkötés.
The item is not available
3410095
21911
508
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Borbély László: A Senki-szigeti nagy kaland. Kondor Lajos rajzaival. Bp., 1963, Magvető, kicsit kopott félvászon kötés.
The item is not available
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment