Number of items: 534

21900.

1 000 HUF

21901.

1 000 HUF

21902.

1 000 HUF

21903.

1 000 HUF

21904.

1 000 HUF

21905.

1 000 HUF

Vörösmarty munkái. Első kötet. Pest, 1871, Ráth Mór. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
21906.

1 000 HUF

21907.

900 HUF
2,44
2,81

Szavak a Tó fölött. dr. vitéz József Ferenc királyi herceg költeményei. Bp., 1940, Karácsony. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
21908.

900 HUF
2,44
2,81

Madách Imre: Az ember tragédiája. Drámai költemény. Az eredeti kézirat (1860) fakszimile kiadása. Horváth Király: Madách Imre: Az ember tragédiájáról c. tanulmánnyal. Bp., 1973, Akadémiai,2+150 p.+ 9 p. Kiadói egészműbőr-kötésben, papír védőborítóban.
21909.

900 HUF
2,44
2,81

21910.

900 HUF
2,44
2,81

Borbély László: A Senki-szigeti nagy kaland. Kondor Lajos rajzaival. Bp., 1963, Magvető, kicsit kopott félvászon kötés.
21911.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF