Number of items: 534

21888.

900 HUF
2,44
2,81

21889.

1 200 HUF

21890.

1 200 HUF

Nádas Péter: Kulcskereső játék. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
21891.

1 200 HUF

Perényi Imre: Településszervezés. Bp., 1972, Tankönyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói nyl-kötés, kis hibákkal a borítón. Megjelent 2500 példányban
21892.

1 000 HUF

21893.

1 000 HUF

Rudyard Kipling: Történetek az őserdőből. (Jungle book.) Ford.: Békési Gyula. Bevezetéssel ellátta: Dr. Pallagi Gyula. Mühlbeck Károly képeivel. Bp., 1911, Athenaeum, 182+1 p. 2. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, a címlapon bejegyzésekkel.
21894.

700 HUF
1,90
2,19

Andersson-Boman-Borbás: Moro úr sikeres lefagyasztása. Bp., 2003, Enciklopédia. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21895.

1 000 HUF

Kiss Jenő: A magyar könyvtárak. Bp., 1988, Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
21896.

1 000 HUF

1978 Gyalogos KRESZ. Szöveg: Romhányi József. Rajz: Gémes József. Az Országos Közlekedésbiztonsági Tanács Titkársága és az Állami Biztosító megbízásából kiadja az Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Kiadói tűzött papírkötés.
21897.

1 000 HUF

2 darab Tolnai regény: Mark Twain: Koldus és királyfi. Henry S. Landor: Utazás a rejtelmes Tibetben.
21898.

400 HUF
1,08
1,25

21899.

700 HUF
1,90
2,19

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF