Books: Other rarities Number of items: 534
3367100
21888
508
900
3209150
21889
508
1 200 HUF
3394019
21890
508
1 200 HUF
3416555
21891
508
Nádas Péter: Kulcskereső játék. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
1 200 HUF
3374070
21892
508
Perényi Imre: Településszervezés. Bp., 1972, Tankönyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói nyl-kötés, kis hibákkal a borítón. Megjelent 2500 példányban
1 000 HUF
3301131
21893
508
1 000 HUF
3378992
21894
508
700
Rudyard Kipling: Történetek az őserdőből. (Jungle book.) Ford.: Békési Gyula. Bevezetéssel ellátta: Dr. Pallagi Gyula. Mühlbeck Károly képeivel. Bp., 1911, Athenaeum, 182+1 p. 2. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, a címlapon bejegyzésekkel. 3416371
21895
508
Andersson-Boman-Borbás: Moro úr sikeres lefagyasztása. Bp., 2003, Enciklopédia. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1 000 HUF
3250744
21896
508
Kiss Jenő: A magyar könyvtárak. Bp., 1988, Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
1 000 HUF
3416634
21897
508
1978 Gyalogos KRESZ. Szöveg: Romhányi József. Rajz: Gémes József. Az Országos Közlekedésbiztonsági Tanács Titkársága és az Állami Biztosító megbízásából kiadja az Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Kiadói tűzött papírkötés.
1 000 HUF
3422014
21898
508
400
2 darab Tolnai regény: Mark Twain: Koldus és királyfi. Henry S. Landor: Utazás a rejtelmes Tibetben.
3401552
21899
508
700
Arthur Ransome: Fecskék és fruskák. Ford. Baloghy Mária. Szegő Éva rajzaival. Bp., é.n., Athenaeum, 234+2 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, laza fűzéssel.
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house