Number of items: 534

Márai Sándor: Ihlet és nemzedék. Bp., 1946, Révai. Kiadói félvászon kötés, belül a gerincnél levált, kopottas állapotban.
21720.

2 000 HUF

21721.

1 000 HUF

Dóczi György: Csöppség. (Daggdroppssaga). A szerző rajzaival. (Békéscsaba), 1940, Tevan, 40+(2) p. Egyetlen kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes, sérült borítóval, kisebb ázásnyommal, belül a lapok nagyrészt jó állapotban.
21722.

2 000 HUF

Szilágyi György: A Nyilas jegyében. A szerző, Szilágyi György (1928-2010) író, humorista, költő, színházigazgató által dedikált példány. Bp., 1998, Bereményi, 126+(2) p. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
21723.

2 000 HUF

Kovács Imre: A kivándorlás. Szolgálat és Írás Munkatársaságának könyvei 6. Bp.,[1938.],Cserépfalvi, 199 p. 1. kiadás. Kiadói papírkötés, csak illusztrált papírborító van meg, maga a borító hiányzik, széteső állapotban.
21724.

2 000 HUF

21725.

2 000 HUF

21726.

2 000 HUF

Hodász András: Magzatméz. A szerző által dedikált példány! Bp., 2006, Hód 93 Bt., 56+(4) p. Kiadói papírkötés.
21727.

2 000 HUF

Dr. Pikler Emmi: Mit tud már a baba? Bp., 1976. Medicina. Kiadói egészvászon kötésben, sérült papír védőborítóval
21728.

2 000 HUF

21729.

2 000 HUF

Murányi László: Sors-kiáltó. Bővített köznapi epigrammák Magyarországért. A szerző, Murányi László (1937-2023) televíziós bemondó, szerkesztő-riporter, műsorvezető által dedikált példány. (Bp., 2013), szerzői kiadás, 111+(1) p. Kiadói kartonált papírkötés.
21730.

2 000 HUF

21731.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF