Number of items: 534

Dvorszky Hedvig: Művészet és szakralitás. Keresztény művészek a Magyar Katolikus Rádióban. Válogatás - - riportjaiból. A szerző, Dvorszky Hedvig (1942- ) Ferenczy Noémi-díjas művészettörténész által dedikált példány. Megőrzött hangok 4. Bp., 2007, Jel, 343 p.+ XX t. Kiadói kartonált papírkötés.
21744.

2 000 HUF

Bözödi György: Székely bánja. Bp.,én.,MEFHOSZ.316p. Kiadói kopott félvászon-kötés, néhány lapon kis folt
21745.

2 000 HUF

Cseh Gábor Anna: Emlékeim, életem... Newtown, 2018. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21746.

1 600 HUF

21747.

2 000 HUF

21748.

1 000 HUF

21749.

2 000 HUF

Nagy Méda: A kis lakatosinas. A borító Toncz Tibor munkája. Bp., 1940., Kir. M. Egyetemi Nyomda, 49 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a gerincen apró sérüléssel.
21750.

2 000 HUF

21751.

2 000 HUF

Der Alte Fritz. Eine Bilderfolge. Hrsg., Ausgewählt und mit einem Vorwort Versehen von Helene Buber. Berlin - Potsdam, 1997, Hugendubel. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
21752.

1 600 HUF

Erotikus vajdasági népmesék, 2 kötet: Szomjas a vakló. 66 vajdasági magyar erotikus népmese. + A legkisebb királylány kívánsága. 88 vajdasági erotikus és obszcén népmese. Gyűjtötte és az előszót írta: Burány Béla. Bp., 1988-1990, Képzőművészeti Kiadó, 138+(2) p.; 169+(9) p. Kiadói papírkötés / kartonált papírkötés, az egyik kötet minimálisan sérült borítóval.
21753.

2 000 HUF

Apollinaire, Guillaume: Tizenegyezer vessző. 1990, Unió. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21754.

1 600 HUF

21755.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF