Number of items: 534

Dékány Andor: Szontagh Gusztáv irodalmi bírálatai. Bevezetéssel és ellátta: - -. Bp., 1929, Sárkány-ny. Kiadói papírkötés, sérült, részben szétvált gerinccel. Felvágatlan lapokkal.
21828.

1 600 HUF

Mészöly Gedeon: Bécsi codex. Első füzet. Bp., 1916, MTA, sérült papírkötés, felvágatlan.
21829.

1 600 HUF

Csanda Sándor (szerk.): Magyar irodalmi hagyományok szlovákiai lexikona. Bratislava, 1981, Madách. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban.
21830.

1 600 HUF

21831.

1 600 HUF

Stemmer Ödön: Egy antikvárius visszaemlékezései. Magyar Századok. Szerk.: Takács Márta. Benedek Marcell bevezetésével. Szűcs Katalin utószavával. Bp., 1985, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
21832.

1 600 HUF

21833.

1 600 HUF

Mécs László: Élőket nézek! Versek. Számozott, 4432. számú, kézzel számozott példány. A szerző, Mécs László (1895-1978) költő saját kezű aláírásával, Bajor Ágost ex libris-ével. Bp., [1938], Magyar Katolikus Írók, 146+(1) p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
21834.

1 600 HUF

21835.

1 600 HUF

Egy énekes emlékiratai. Bp., 1914, Magyar Könyvkiadó, sérült papírkötés.
21836.

1 600 HUF

21837.

1 200 HUF

21838.

1 600 HUF

Jókai Mór: A kiskirályok. Bp., 1972, Magyar Helikon. Kiadói egészbőrkötés, 591p.. Számozott (2984/3250) példány.
21839.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF