Books: Other rarities Number of items: 534
3355170
21828
508
Dékány Andor: Szontagh Gusztáv irodalmi bírálatai. Bevezetéssel és ellátta: - -. Bp., 1929, Sárkány-ny. Kiadói papírkötés, sérült, részben szétvált gerinccel. Felvágatlan lapokkal.
1 600 HUF
3389991
21829
508
Mészöly Gedeon: Bécsi codex. Első füzet. Bp., 1916, MTA, sérült papírkötés, felvágatlan.
1 600 HUF
3225402
21830
508
Csanda Sándor (szerk.): Magyar irodalmi hagyományok szlovákiai lexikona. Bratislava, 1981, Madách. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban.
1 600 HUF
3361602
21831
508
1 600 HUF
3167825
21832
508
Stemmer Ödön: Egy antikvárius visszaemlékezései. Magyar Századok. Szerk.: Takács Márta. Benedek Marcell bevezetésével. Szűcs Katalin utószavával. Bp., 1985, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 600 HUF
3146108
21833
508
1 600 HUF
3370382
21834
508
Mécs László: Élőket nézek! Versek. Számozott, 4432. számú, kézzel számozott példány. A szerző, Mécs László (1895-1978) költő saját kezű aláírásával, Bajor Ágost ex libris-ével. Bp., [1938], Magyar Katolikus Írók, 146+(1) p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
1 600 HUF
3190681
21835
508
1 600 HUF
3389859
21836
508
Egy énekes emlékiratai. Bp., 1914, Magyar Könyvkiadó, sérült papírkötés.
1 600 HUF
3390120
21837
508
1 200 HUF
3229871
21838
508
1 600 HUF
3393998
21839
508
Jókai Mór: A kiskirályok. Bp., 1972, Magyar Helikon. Kiadói egészbőrkötés, 591p.. Számozott (2984/3250) példány.
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house