Number of items: 534

Czegő Zoltán: Hetednap után. DEDIKÁLT! Bp., 2001, Hungarovox. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21636.

2 400 HUF

Hamvas Béla: Szellem és egzisztencia. Pannónia Könyvek. Hamvas Béla tanulmányainak a szövegét gondozta, és a jegyzeteket készítette: Csuhai István. Bp., 1987, Baranya Megyei Könyvtár. Kiadói papírkötés.
21637.

3 000 HUF

Vegyes könyvtétel, egy kivétellel jó állapotban
21638.

3 000 HUF

Lawrence, T. E.: A bölcsesség hét pillére I-II. Bp., 1935, Révai. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
21639.

3 000 HUF

Arany János balladái. Zichy Mihály rajzaival. Facsimile kiadás. Bp., 1990, Téka (Pátria-ny.) Az 1896-ban a Franklin-Társulat által kiadott könyv hasonmása. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
21640.

3 000 HUF

Vas István:  Megközelítések. [Irodalmi esszék és tárcák.] (Dedikált.) Budapest, 1969. Szépirodalmi Könyvkiadó (Kossuth Nyomda). 373 + [3] p. Egyetlen kiadás. Dedikált: "Pók Lajosnak szeretettel: Vas István". Kötetünkben Vas István költő, műfordító irodalmi, műfordítói, kritikai esszéi és tárcái közül válogat. Prov.: Pók Lajos. [Pók Lajos (1918-1998) irodalomtörténész, kiadói szerkesztő, a Művelt Nép, a Bibliotheca, majd a Gondolat Kiadó szerkesztője.] Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, színes, illusztrált kiadói védőborítóban. Jó példány.
21641.

Vas István: Megközelítések. [Irodalmi esszék és tárcák.] (Dedikált.)
Budapest, 1969. Szépirodalmi Könyvkiadó (Kossuth Nyomda). 373 + [3] p. Egyetlen kiadás.
Dedikált: "Pók Lajosnak szeretettel: Vas István". Kötetünkben Vas István költő, műfordító irodalmi, műfordítói, kritikai esszéi és tárcái közül válogat.
Prov.: Pók Lajos. [Pók Lajos (1918-1998) irodalomtörténész, kiadói szerkesztő, a Művelt Nép, a Bibliotheca, majd a Gondolat Kiadó szerkesztője.]
Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, színes, illusztrált kiadói védőborítóban. Jó példány.

2 400 HUF

Danny Sugerman: The Doors. The Illustrated History. New York, 1983, William Morrow and Company. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
21642.

3 000 HUF

Vegyes dedikált könyv tétel, 11 db: Kristóf Attila: Én nem tudom... (1994-1998).; Nádasdi Éva: Égi kikötők.; Kántor Zsolt: Világültetés., Rostás Gergely: Hullámverés.; stb. Vegyes állapotban.
21643.

3 000 HUF

21644.

3 000 HUF

A harcok könnye és vére. Költők, írók az első világháborúról. Összeáll.: Trukáné Katona Zsuzsa, Bedécs Gyula. Bedécs Gyula által dedikált példány. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21645.

2 400 HUF

Zsigmond Gyula: A falu fáklyája. Szerk. és sajtó alá rend.: - - . Bp., [1935], szerzői kiadás (Merkantil-ny.), 165+(3) p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval és gerinccel. (Ritka!)
21646.

3 000 HUF

Ady Endre 2 db kötet Vér és arany. 3. kiadás.,. Bp., 1910. Nyugat. Kiadói papírkötés, kissé foltos, Illés szekerén. 2. kiadás, 1911. Hiányos gerincű vászonkötésben
21647.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF