Number of items: 534

21564.

6 000 HUF

21565.

6 000 HUF

21566.

6 000 HUF

21567.

6 000 HUF

Szőke István: A bábjátszás ábécéje. Az ujjaktól a marionettig. Gyurcsó István Alapítvány füzetek 12.Dunaszerdahely, 1998., Csemadok, 155 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 1500 példányban.
21568.

4 800 HUF
13,01
15,00

Ruiz, Don Miguel: A négy egyezség. A toltékok ősi bölcsessége. Bp., 2001, Édesvíz. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21569.

6 000 HUF

Nyirő József munkái sorozat 5 kötete: Jézusfaragó ember, Havasok könyve, Az én népem, Uz Bence, Isten igájában. Bp., (cca 1930-1940), Révai. Kiadói halina-kötésben, jó állapotban
21570.

5 000 HUF

21571.

6 000 HUF

Deák Farkas: Beszélyek. Új, olcsó kiadás, két rész egy kötetben. Kolozsvártt, 1864. Demjén László. [2] + 168 + [2] + 262 + [1] p. Kiadói aranyozott, vaknyomott egészvászon-kötésben, első kötet címlapja hiányzik
21572.

5 000 HUF

Babits Mihály: Jónás könyve. Bp., 1947, Nyugat. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a gerincen apró sérülésekkel. Számozott (98./1000) példány
21573.

5 000 HUF

Szántó Piroska: Akt. DEDIKÁLT! Bp., 1994, Európa. Kiadói egészvászon kötés, papírborítóval, jó állapotban.
21574.

5 000 HUF

Hegedűs Zoltán: Szamosháti ősz. Versek. A szerző, Hegedűs Zoltán (1912?1989) Baumgarten-díjas költő, író, szerkesztő által Weöres Sándor (1913-1989) Kossuth- és Baumgarten-díjas költő, író, műfordító részére DEDIKÁLT példány. [Bp., 1942.],Vigilia, 92+2 p. Egyetlen kiadás. A címképet Janovits István rajzolta. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
21575.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF