Number of items: 534

Ricinger Ignác: Közmondások és példabeszédek magyarázata. DEDIKÁLT! Liptószentmiklós, 1913, Löw Dezső, 64 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval.
21479.

2 000 HUF

Rakovszky, Zsuzsa: Familienroman. Gedichte. Aus dem Ungarischen und mit einem Nachwort von Zsuzsanna Gahse. ALÁÍRT! Válogatott versek magyarul és németül. Wien, 2002. 176. számozott példány. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. Megjelent 500 példányban.
21480.

Rakovszky, Zsuzsa: Familienroman. Gedichte. Aus dem Ungarischen und mit einem Nachwort von Zsuzsanna Gahse. ALÁÍRT! Válogatott versek magyarul és németül. Wien, 2002. 176. számozott példány. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
Megjelent 500 példányban.

2 000 HUF

Stefan Zweig: Három legenda. Ford.: Góth Ferenc. Bp., 1957, Európa, 144+(4) p. Egyetlen magyar kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé koszos borítóval.
21481.

800 HUF

Magyar Gaudeamus. Régi magyar diákdalok. Gyűjtötte Bevilaqua Borsody Béla, harmonizálta: Kazacsay Tibor. Bp.,1932,Magyar Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Országos Szövetsége [MEFHOSZ], 63+1 p. Kiadói papírkötés,
21482.

2 000 HUF

2 db könyv: Lynn Grabbhorn: A vonzás hatalma. Gondolataink és érzéseink bámulatos ereje. Ford.: Darabos Eszter. Bp., 2008, Édesvíz. Kiadói kartonált papírkötés. + Abby Lee: Mindenki tudja, hol jár az eszem. Ford.: Szécsi Noémi. Bp., 2011, Jaffa. Kiadói papírkötés.
21483.

1 600 HUF

Babits Mihály: Versek. 1902-1927. Bp., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
21484.

2 000 HUF

Gion Nándor: Latroknak is játszott. Bp., 1982, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
21485.

2 000 HUF

Szíki Károly : Nyakamon kötél - - Impressziók - 50 év a pokolban és a csillagok között/25 év Thália szekerén Eger, 2004. Dedikált. 287p.
21486.

2 000 HUF

Márai Sándor: A gyertyák csonkig égnek. Bp., 1942, Révai, 210+(2) p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, az utolsó lapon tollal írt bejegyzésekkel.
21487.

1 800 HUF

Harsányi Zsolt: Jókedvű könyv. Harmadik gyűjtés. Bp.,(1943.),Singer és Wolfner, Kiadói kartonált papírkötésben 187p.
21488.

2 000 HUF

J. Spillmann S. J.: Egy királyné életéért. Regény a francia rémuralom idejéből. A borító Jaschik Álmos munkája. Bp., Szent István-Társulat. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
21489.

2 000 HUF

2 db könyv: Radó Antal (szerk.): Idegen szavak szótára, egyúttal a nálunk használatos idegennyelvű szólásmódok és szállóigék magyarázata. Bp., 1933, Lampel R., 189 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. + Kallós Ede: Nevek és napok. Bp., 1943, Dr. Vajna és Bokor, 383 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval.
21490.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF