Number of items: 394
3331612
12336
504
Zsolnay macskával labdázó kendős kislány. Jelzett, kézzel festett, kis kopással, m: 14,5 cm
5 000 HUF
3420745
12338
504
Zsolnay kisplasztika - Fácán. Savmaratott eozin mázakkal fedett öntött finomfajansz. Jelzett, restaurált, 13x9 cm
2 000 HUF
3419056
12339
504
Zsolnay virág mintás mini váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 6 cm
3 000 HUF
3421698
12340
504
4 darab Zsolnay és Hollóházi tárgy, jelzett, hibátlan.
3 000 HUF
3423174
12341
504
Zsolnay őzpár. Jelzett, kis kopással, 15x7 cm
3 000 HUF
3421416
12342
504
Zsolnay paradicsomvirág alakú váza, matricás virágmintával, jelzett, hibátlan, d: 15 cm
3 000 HUF
3422999
12343
504
3400
Zsolnay aranykontúrozott virágmintás kisváza, jelzett, hibátlan, d: 8,5 cm, m: 6,5 cm
3 400 HUF
3406827
12344
504
Zsolnay sültes tál. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 26x37 cm
3 000 HUF
3406342
12345
504
2200
Zsolnay 6 darab süteményes tányér, jelzett, klf mintákkal, kis kopással, d: 15 cm
2 200 HUF
3406859
12346
504
Zsolnay teás kanna, jelzett, 25x15,5 cm
2 600 HUF
3405059
12347
504
Zsolnay manófüles kiöntő, jelzett, hibátlan, m: 10 cm
2 000 HUF
3331508
12348
504
24000
Hollóházi Hajnalka mintás teás készlet. Jelzett, teljes.
24 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m