Number of items: 394

Zsolnay macskával labdázó kendős kislány. Jelzett, kézzel festett, kis kopással, m: 14,5 cm
12336.

5 000 HUF

Zsolnay kisplasztika - Fácán. Savmaratott eozin mázakkal fedett öntött finomfajansz. Jelzett, restaurált, 13x9 cm
12338.

2 000 HUF
10

Zsolnay virág mintás mini váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 6 cm
12339.

3 000 HUF

4 darab Zsolnay és Hollóházi tárgy, jelzett, hibátlan.
12340.

3 000 HUF

Zsolnay őzpár. Jelzett, kis kopással, 15x7 cm
12341.

3 000 HUF

Zsolnay paradicsomvirág alakú váza, matricás virágmintával, jelzett, hibátlan, d: 15 cm
12342.

3 000 HUF

Zsolnay aranykontúrozott virágmintás kisváza, jelzett, hibátlan, d: 8,5 cm, m: 6,5 cm
12343.

3 400 HUF
9,21
10,63

Zsolnay sültes tál. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 26x37 cm
12344.

3 000 HUF

Zsolnay 6 darab süteményes tányér, jelzett, klf mintákkal, kis kopással, d: 15 cm
12345.

2 200 HUF
5,96
6,88

Zsolnay teás kanna, jelzett, 25x15,5 cm
12346.

2 600 HUF
7,05

Zsolnay manófüles kiöntő, jelzett, hibátlan, m: 10 cm
12347.

2 000 HUF

Hollóházi Hajnalka mintás teás készlet. Jelzett, teljes.
12348.

24 000 HUF
65,04
75,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF