Number of items: 394
3425772
12312
504
Zsolnay virágmintás 10 személyes nagytál és süteményes tál készlet, jelzett, kis kopással, d: 19-24 cm
10 000 HUF
3418960
12313
504
Zsolnay ritka aranykontúrozott virágmintás váza, jelzett, hibátlan, m: 13 cm
8 000 HUF
3421539
12314
504
Zsolnay aranykontúrozott virágmintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 26,5 cm
7 000 HUF
3423140
12315
504
Zsolnay sárga rózsa mintás kávés készlet, 1 csésze hiánnyal, jelzett, egy alátéten gyári hibával.
8 000 HUF
3356590
12316
504
Zsolnay eozin mázas őzpár. Jelzett, 1-2 kisebb lepattanással, 15,5x8 cm
9 000 HUF
3368075
12317
504
Zsolnay eozin mázas kút, jelzés nélkül, minimális kopással, m: 13,5 cm
7 000 HUF
3402317
12318
504
Zsolnay macskával játszó kislány. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 14 cm
7 000 HUF
3402923
12319
504
Zsolnay 6 darab porcelán kulacs, jelzett, hibátlan, m: 7-16 cm
7 000 HUF
3425778
12320
504
Zsolnay modern mintás 6 darab csésze, jelzett, használati nyommal, m: 7,5 cm
4 000 HUF
3425798
12321
504
Zsolnay 6 darab mokkás csésze, cca 1930/40, m: 6 cm
4 000 HUF
3418785
12322
504
Zsolnay francia kártya mintás vizeskancsó, jelzett, hibátlan, m: 23 cm
6 000 HUF
3418964
12323
504
Zsolnay pillangó mintás bonbonier, jelzett, hibátlan, 7,5x7,5 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m