Number of items: 394

Zsolnay virágmintás 10 személyes nagytál és süteményes tál készlet, jelzett, kis kopással, d: 19-24 cm
12312.

10 000 HUF

Zsolnay ritka aranykontúrozott virágmintás váza, jelzett, hibátlan, m: 13 cm
12313.

8 000 HUF

Zsolnay aranykontúrozott virágmintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 26,5 cm
12314.

7 000 HUF
18,97
21,88

Zsolnay sárga rózsa mintás kávés készlet, 1 csésze hiánnyal, jelzett, egy alátéten gyári hibával.
12315.

8 000 HUF

Zsolnay eozin mázas őzpár. Jelzett, 1-2 kisebb lepattanással, 15,5x8 cm
12316.

9 000 HUF
24,39
28,13

Zsolnay eozin mázas kút, jelzés nélkül, minimális kopással, m: 13,5 cm
12317.

7 000 HUF
18,97
21,88

Zsolnay macskával játszó kislány. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 14 cm
12318.

7 000 HUF
18,97
21,88

Zsolnay 6 darab porcelán kulacs, jelzett, hibátlan, m: 7-16 cm
12319.

7 000 HUF
18,97
21,88

Zsolnay modern mintás 6 darab csésze, jelzett, használati nyommal, m: 7,5 cm
12320.

4 000 HUF

Zsolnay 6 darab mokkás csésze, cca 1930/40, m: 6 cm
12321.

4 000 HUF

Zsolnay francia kártya mintás vizeskancsó, jelzett, hibátlan, m: 23 cm
12322.

6 000 HUF

Zsolnay pillangó mintás bonbonier, jelzett, hibátlan, 7,5x7,5 cm
12323.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF