Number of items: 394

Herendi Tertia levél alakú ékszeres edény, jelzett, hibátlan, 15x8,5 cm
12300.

1 200 HUF

Zsolnay talpas kínáló. 1870 körül, máz alatti kobaltkék virágmintával festett korongozott finomfajansz, alján jelzett: máz alatti családi pecsét, formába nyomott Zsolnay Pécs felirat. Mázrepedéssel, 3 kisebb lepattanással, d: 22,5 cm, m: 9,5 cm
12301.

38 000 HUF
102,98
118,75

Zsolnay Marie Antoinette kávés készlet. Teljes, jelzett, hibátlan.
12302.

36 000 HUF
97,56
112,50

Zsolnay kőporcelán váza. Csurgatott kulé mázzal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm
12303.

32 000 HUF
86,72
100,00

Zsolnay pilangó mintás lámpatest, jelzett, hibátlan, m: szerelék nélkül 33 cm
12304.

24 000 HUF
65,04
75,00

Zsolnay pillangó mintás falióra, jelzett, működő szerkezettel, hibátlan, d: 26 cm
12305.

22 000 HUF
59,62
68,75

Zsolnay búzavirág mintás süteményes készlet. Kézzel festett, jelzett, tálcán egy repdésvonallal, teljes, h: 45 cm, tányérok d: 16 cm
12306.

20 000 HUF
54,20
62,50

Zsolnay tál - veréb alakjával. cca 1880, mázas keménycserép, mázrepedéssel, hátoldalán sérüléssel. Jelzett: kobaltkék családi pecsét, d: 25 cm
12307.

20 000 HUF
54,20
62,50
11

Zsolnay Tavasz mintás Tere-fere kínáló, 4 részes, jelzett, hibátlan, összerakva d: 21 cm
12308.

16 000 HUF
43,36
50,00

Zsolnay szalonnázó paraszt. Jelzett, hibátlan, m: 32,5 cm
12309.

12 000 HUF

Zsolnay eozin mázas róka, Jelzett, hibátlan 7 cm
12310.

12 000 HUF
14

Zsolnay aranykontúrozott virágmintás váza, jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm
12311.

10 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF