Chinaware / Porcelain Number of items: 394
3402799
12300
504
Herendi Tertia levél alakú ékszeres edény, jelzett, hibátlan, 15x8,5 cm
1 200 HUF
3401240
12301
504
38000
Zsolnay talpas kínáló. 1870 körül, máz alatti kobaltkék virágmintával festett korongozott finomfajansz, alján jelzett: máz alatti családi pecsét, formába nyomott Zsolnay Pécs felirat. Mázrepedéssel, 3 kisebb lepattanással, d: 22,5 cm, m: 9,5 cm
38 000 HUF
3401319
12302
504
36000
Zsolnay Marie Antoinette kávés készlet. Teljes, jelzett, hibátlan.
36 000 HUF
3409418
12303
504
32000
Zsolnay kőporcelán váza. Csurgatott kulé mázzal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm
32 000 HUF
3406127
12304
504
24000
Zsolnay pilangó mintás lámpatest, jelzett, hibátlan, m: szerelék nélkül 33 cm
24 000 HUF
3425774
12305
504
22000
Zsolnay pillangó mintás falióra, jelzett, működő szerkezettel, hibátlan, d: 26 cm
22 000 HUF
3419065
12306
504
Zsolnay búzavirág mintás süteményes készlet. Kézzel festett, jelzett, tálcán egy repdésvonallal, teljes, h: 45 cm, tányérok d: 16 cm
20 000 HUF
3251385
12307
504
Zsolnay tál - veréb alakjával. cca 1880, mázas keménycserép, mázrepedéssel, hátoldalán sérüléssel. Jelzett: kobaltkék családi pecsét, d: 25 cm
20 000 HUF
3423133
12308
504
Zsolnay Tavasz mintás Tere-fere kínáló, 4 részes, jelzett, hibátlan, összerakva d: 21 cm
16 000 HUF
3421538
12309
504
Zsolnay szalonnázó paraszt. Jelzett, hibátlan, m: 32,5 cm
12 000 HUF
3419023
12310
504
Zsolnay eozin mázas róka, Jelzett, hibátlan 7 cm
12 000 HUF
3421052
12311
504
Zsolnay aranykontúrozott virágmintás váza, jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm
10 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house