Number of items: 394
3425811
12276
504
Herendi kínai hal gyertyatartó, jelzett, ragasztott, m: 14 cm
5 000 HUF
3425804
12277
504
Herendi porcelán Olimpiai emlék, London 2012, porcelán, hibátlan, original dobozban, jelzett, d: 8,5 cm
6 000 HUF
3419067
12278
504
4 000 HUF
3421047
12279
504
Herendi VBO mintás kosár alakú kínáló, jelzett, hibátlan, d: 12 cm
4 000 HUF
3421674
12280
504
4200
Herendi Rothschild mintás cigarettatartó, jelzett, hibátlan, 8x6 cm
4 200 HUF
3423240
12281
504
Herendi Tertia virágmintás mokkás készlet, jelzett, teljes, 1-1 sérüléssel.
6 000 HUF
3354510
12282
504
Herendi liba. Jelzett, hibátlan, h: 13 cm
10 000 HUF
3355689
12283
504
Herendi talpas kínáló, felső gombja levált, jelzett, laza, d: 28 cm, m: 14 cm
9 000 HUF
3425737
12284
504
Herendi bogyós ágon ülő madárpár. Jelzett, hibátlan, m: 6,5 cm
8 000 HUF
3406799
12285
504
Herendi virág mintás bonbonniere, Kézzel festett. jelzett, lábán tűzrepedéssel 7,5 cm
4 000 HUF
3406807
12286
504
Herendi Viktória mintás fonott tálka, Kézzel festett. jelzett, hibátlan d: 12 cm
4 000 HUF
3425735
12287
504
Herendi porcelán tálka, jelzett, kis kopással, d: 8,5 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m