Number of items: 394

Herendi Apponyi lila mintás váza, jelzett, m: 21 cm
12264.

15 000 HUF
40,65
46,88

12265.

15 000 HUF
40,65
46,88

Herendi porcelán Győr, Szilágyi Gyula ifi. kf. (birkózó) emlékverseny kisplasztika. Biszkvit porcelán, jelzett, hibátlan. d: 13 cm
12266.

15 000 HUF
40,65
46,88

12267.

6 500 HUF
17,62
20,31

Herendi őz. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 9 cm
12268.

7 500 HUF
20,33
23,44

Herendi virágcsokor mintás váza m: 16 cm + kis fedeles váza lepattanással, m: 9 cm, jelzett.
12269.

9 000 HUF
24,39
28,13

Herendi rózsamintás mélytányér, jelzett, hibátlan, d: 23,5 cm
12270.

8 000 HUF

Herendi Viktória mintás füles kínáló tál rózsákkal. Kézzel festett, jelzett, egyik füle ragasztott 33x17 cm
12271.

9 000 HUF
24,39
28,13

Herendi csipkebogyó mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 12 cm, m: 10 cm
12272.

9 000 HUF
24,39
28,13

Herendi Viktória mintás cukortartó, jelzett, rózsán kis pattogzással, d: 12,5 cm
12273.

6 500 HUF
17,62
20,31

Herendi Viktória mintás levél alakú kínáló. Jelzett, hibátlan, h: 14,5 cm
12274.

5 000 HUF

Herendi Viktória mintás kis kaspó, jelzett, kopással, d: 10 cm, m: 7,5 cm
12275.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF