Number of items: 394

Herendi plasztikus rózsa. Jelzett, minimális pattogzással, h: 9 cm
12288.

2 000 HUF

Herendi zöldvirág mintás kisváza, jelzett, hibátlan, m: 6,5 cm
12289.

2 000 HUF

Herendi fehér bonbonier, plasztikus fogóval, masszába nyomott jelzéssel, hibátlan, d: 8 cm
12290.

3 000 HUF

Herendi Tertia váza, jelzett, kis pattogzással, m: 18,5 cm
12291.

1 800 HUF

Herendi 2 darab kisváza, jelzett, klf jelzéssel, egyik Viktória mintás, kis kopással, m: 5-8 cm
12292.

3 000 HUF

Herendi Viktória mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 8 cm
12293.

2 000 HUF

Herendi virágmintás gyufatartó. Jelzett, hibátlan, 6x5 cm
12294.

3 000 HUF

Herendi Viktória mintás váza. Jelzett, sérüléssel, m: 15 cm
12295.

2 000 HUF

Herendi Viktória mintás fogpiszkatartó, jelzett, hibátlan, m: 6,5 cm
12296.

3 000 HUF

Herendi VBO mintás tálka, jelzett, hibátlan, 10x7,5 cm
12297.

3 400 HUF
9,21
10,63

Herendi 5 darab csészealj, 2. oszt. jelzéssel, kis kopással, d: 13,5 cm
12298.

3 000 HUF

Herendi zöld Apponyi mintás fonott kosárka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 11,5 cm, m: 4,5 cm
12299.

3 400 HUF
9,21
10,63

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF