Number of items: 394
3425728
12288
504
Herendi plasztikus rózsa. Jelzett, minimális pattogzással, h: 9 cm
2 000 HUF
3425775
12289
504
Herendi zöldvirág mintás kisváza, jelzett, hibátlan, m: 6,5 cm
2 000 HUF
3420846
12290
504
Herendi fehér bonbonier, plasztikus fogóval, masszába nyomott jelzéssel, hibátlan, d: 8 cm
3 000 HUF
3383437
12291
504
Herendi Tertia váza, jelzett, kis pattogzással, m: 18,5 cm
1 800 HUF
3420817
12292
504
Herendi 2 darab kisváza, jelzett, klf jelzéssel, egyik Viktória mintás, kis kopással, m: 5-8 cm
3 000 HUF
3419059
12293
504
Herendi Viktória mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 8 cm
2 000 HUF
3421696
12294
504
Herendi virágmintás gyufatartó. Jelzett, hibátlan, 6x5 cm
3 000 HUF
3421679
12295
504
Herendi Viktória mintás váza. Jelzett, sérüléssel, m: 15 cm
2 000 HUF
3421673
12296
504
Herendi Viktória mintás fogpiszkatartó, jelzett, hibátlan, m: 6,5 cm
3 000 HUF
3423021
12297
504
3400
Herendi VBO mintás tálka, jelzett, hibátlan, 10x7,5 cm
3 400 HUF
3355338
12298
504
Herendi 5 darab csészealj, 2. oszt. jelzéssel, kis kopással, d: 13,5 cm
3 000 HUF
3402958
12299
504
3400
Herendi zöld Apponyi mintás fonott kosárka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 11,5 cm, m: 4,5 cm
3 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m