Chinaware / Porcelain Number of items: 394
3419845
12349
504
26000
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán plakett, sorszámozott 492/500 12x18 cm
26 000 HUF
3419840
12350
504
26000
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán plakett, sorszámozott 199/500 12x18 cm
26 000 HUF
3409244
12351
504
Hollóházi Szász Endre által tervezett dekorral díszített porcelán váza. Jelzett, minimális kopással, m: 29,5 cm
16 000 HUF
3419313
12352
504
Hollóházi Hortenzia mintás szendvicses / süteményes szett, jelzett, hibátlan, h: 39 cm, d: 18 cm
20 000 HUF
3423969
12353
504
Zsolnay aranykontúrozott virágmintás dísztál, jelzett, hibátlan, d: 30,5 cm
20 000 HUF
3374822
12354
504
9500
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített zöld váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 25,5 cm
9 500 HUF
3371943
12355
504
18 000 HUF
3347932
12356
504
15000
15 000 HUF
3406687
12357
504
15000
Hollóházi porcelán hamuzó Faragó Miklós (1947- ) által tervezett "Le Quattro Staggioni" - Négy évszak mintával díszítve, jelzett, levonóképes, sorszámozott: 1999 darabból az 1328. számú. Jelzett, hibátlan, tanúsítvánnyal, 16,5x16,5 cm
15 000 HUF
3420943
12358
504
12 000 HUF
3424220
12359
504
Hollóházi Erika mintás 3 részes szett: váza, kínáló, áttört kínáló. Jelzett, hibátlan, m: 21 cm
5 000 HUF
3419296
12360
504
Hollóházi Scarbantia mintás 6 darab kávés csésze aljakkal. Jelzett, hibátlan, d: 13 cm
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house