Number of items: 394

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán plakett, sorszámozott 492/500 12x18 cm
12349.

26 000 HUF
70,46
81,25

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán plakett, sorszámozott 199/500 12x18 cm
12350.

26 000 HUF
70,46
81,25

Hollóházi Szász Endre által tervezett dekorral díszített porcelán váza. Jelzett, minimális kopással, m: 29,5 cm
12351.

16 000 HUF
43,36
50,00

Hollóházi Hortenzia mintás szendvicses / süteményes szett, jelzett, hibátlan, h: 39 cm, d: 18 cm
12352.

20 000 HUF
54,20
62,50

Zsolnay aranykontúrozott virágmintás dísztál, jelzett, hibátlan, d: 30,5 cm
12353.

20 000 HUF
54,20
62,50

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített zöld váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 25,5 cm
12354.

9 500 HUF
25,75
29,69

12355.

18 000 HUF
48,78
56,25

12356.

15 000 HUF
40,65
46,88

Hollóházi porcelán hamuzó Faragó Miklós (1947- ) által tervezett "Le Quattro Staggioni" - Négy évszak mintával díszítve, jelzett, levonóképes, sorszámozott: 1999 darabból az 1328. számú. Jelzett, hibátlan, tanúsítvánnyal, 16,5x16,5 cm
12357.

15 000 HUF
40,65
46,88

12358.

12 000 HUF

Hollóházi Erika mintás 3 részes szett: váza, kínáló, áttört kínáló. Jelzett, hibátlan, m: 21 cm
12359.

5 000 HUF

Hollóházi Scarbantia mintás 6 darab kávés csésze aljakkal. Jelzett, hibátlan, d: 13 cm
12360.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF