https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Chinaware / Porcelain

Number of items: 394

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Porcelán zöldségsütő tál, klf zöldségek képével díszítve, jelzés nélkül, d: 21,5 cm
1
12474.

Porcelán zöldségsütő tál, klf zöldségek képével díszítve, jelzés nélkül, d: 21,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 400 HUF
9,21
EUR
,
10,63
USD
Number of bids:
0
 
Manufacture de Cadeaux francia sajtkínáló készlet, 6 darab tál, rajtuk klf sajtnevek és birkafajták ábrázolása, jelzett, hibátlan, d: 14,5 cm
1
12475.

Manufacture de Cadeaux francia sajtkínáló készlet, 6 darab tál, rajtuk klf sajtnevek és birkafajták ábrázolása, jelzett, hibátlan, d: 14,5 cm

 
Sold
Starting price:
4 200 HUF
11,38
EUR
,
13,13
USD
Number of bids:
4
 
cca 1900 Gyűrűtartó tálka madár és gyümölcs figurákkal, jelzés nélkül, hibátlan, 9,5x7 cm
1
12476.

cca 1900 Gyűrűtartó tálka madár és gyümölcs figurákkal, jelzés nélkül, hibátlan, 9,5x7 cm

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
0
 
cca 1940 August Warnecke "China Purpur" egyszemélyes reggeliző szett, csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzett, d: 18,5 cm
1
12477.

cca 1940 August Warnecke "China Purpur" egyszemélyes reggeliző szett, csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzett, d: 18,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
cca 1900 Kínai export porcelán egyszemélyes reggeliző szett, csésze alátéttel és desszertes tányér.Jelzés nélkül, hibátlan, d: 18 cm
1
12478.

cca 1900 Kínai export porcelán egyszemélyes reggeliző szett, csésze alátéttel és desszertes tányér.Jelzés nélkül, hibátlan, d: 18 cm

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 
Aquincum libapár. Terv.: Balogh Béla. Jelzett, hibátlan, m: 13 cm
1
12479.

Aquincum libapár. Terv.: Balogh Béla. Jelzett, hibátlan, m: 13 cm

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
1
 
12 darab porcelán állatfigura, jó állapotban, közte Alteste Volkstedt fóka.
1
12480.

12 darab porcelán állatfigura, jó állapotban, közte Alteste Volkstedt fóka.

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
1
 
3 db porcelán ékszer tartó házikó formájú dobozka m: 8 cm
1
12481.

3 db porcelán ékszer tartó házikó formájú dobozka m: 8 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 
Porcelán testű óra. Kézi felhúzós szerkezettel nem jár, apró lepattanással a rózsán 23 cm
1
12482.

Porcelán testű óra. Kézi felhúzós szerkezettel nem jár, apró lepattanással a rózsán 23 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
cca 1890, Rosenthal Sanssoucci fedeles cukortartó jelzett, fogója ragasztott, m: 13,5 cm
1
12483.

cca 1890, Rosenthal Sanssoucci fedeles cukortartó jelzett, fogója ragasztott, m: 13,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
Sevres porcleán gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, sérülésekkel m: 10 cm Benne gipsz van
1
12484.

Sevres porcleán gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, sérülésekkel m: 10 cm Benne gipsz van

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
0
 
Jelzett orosz porcelán elefánt, hibátlan, 15x10 cm
1
12485.

Jelzett orosz porcelán elefánt, hibátlan, 15x10 cm

 
Sold
Starting price:
3 400 HUF
9,21
EUR
,
10,63
USD
Number of bids:
2
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment