Number of items: 394

12462.

5 000 HUF

cca 1940/50 Weimar Porzellan egyszemélyes reggeliző szett, csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzett, hibátlan, d: 20 cm
12463.

3 400 HUF
9,21
10,63

cca 1910-1920 Krautheim talapzatos kétfüles váza, jelzett, kis kopással, m: 21 cm
12464.

5 500 HUF
14,91
17,19

Royal Delft kehelyváza, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
12465.

3 600 HUF
9,76
11,25

Szecessziós fajansz váza, jelzett, kis felületi hibával, m: 25 cm
12466.

6 000 HUF

Rudolf Kammer 6 darabos plasztikus virág mintás szalvétagyűrű szett, kis sérüléssel, jelzett, m: 6,5 cm
12467.

3 800 HUF
10,30
11,88

Historizáló figurális vékonyporcelán váza pár, jelzés nélkül, minimális pattogzással, m: 17 cm
12468.

4 000 HUF

12469.

6 000 HUF

Augarten Wien bécsirózsás bonbonier, jelzett, hibátlan, d: 8,5 cm
12470.

5 000 HUF

12471.

4 800 HUF
13,01
15,00

Kínai négyszemélyes teás készlet, eredeti dobozában, hibátlan.
12472.

4 000 HUF

Kőbányai porcelán lámpatest. Matricás, jelzett, hibátlan 22x20 cm
12473.

3 800 HUF
10,30
11,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF