Chinaware / Porcelain Number of items: 394
3246368
12398
504
2 000 HUF
3357705
12399
504
Hollóházi 5 darab klf kínálótálka, közte Bük gyógyfürdő, Annabella Szálló Balatonfüred mintákkal, jelzéssel, d: 8-18 cm
1 200 HUF
3342136
12400
504
38000
1915-1934 Aelteste Volkstedter Porzellanfabrik Báli életkép. Hatalakos rokokó stílusú porcelán szoborcsoport, jelzett, kézzel festett, szobrokon 1-1 sérüléssel, 23x16x15cm
38 000 HUF
3369250
12401
504
50000
Schütz Cilli majolika váza. Kézzel festett jelzett, Beöthy János, hibátlan 30 cm
50 000 HUF
2866052
12402
504
30000
30 000 HUF
3419106
12403
504
40000
Zepter kék levél mintás 6 személyes 39 darabos étkészlet és kávés készlet. Jelzett, teljes, hibátlan.
40 000 HUF
3420881
12404
504
42000
Kína, Qianlong aranyhal tartó edény, kívül-belül kézzel festett, hibátlan, d: 33 cm, m: 25 cm
42 000 HUF
2963138
12405
504
36000
Rosenthal Pompadour porcelán teás készlet. Hat személyes komplett, hibátlan
36 000 HUF
3269553
12406
504
Fischer fajansz teáskanna. Kézzel festett, jelzett Fischer Kr-t. Hibátlan sz: 26 cm, m: 15 cm
20 000 HUF
3369223
12407
504
30000
Cmielow Manufaktúra, hal mintás tálaló készlet 6 + 1 db. Kézzel festett, jelzett, apró kopással. Nagy tál 40x27 cm
30 000 HUF
2747429
12409
504
20 000 HUF
3230501
12410
504
24000
24 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house