Number of items: 394
3425776
12373
504
Hollóházi Hortenzia mintás csengő, jelzett, hibátlan, m: 10,5 cm
2 000 HUF
3418778
12374
504
Hollóházi virágmintás kancsó, jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm
2 400 HUF
3419078
12375
504
Hollóházi paradicsommadár mintás tálca, jelzett, hibátlan, 38x15 cm
3 000 HUF
3419075
12376
504
Hollóházi korsó, Oroszlányi Szénbányák emblémával, jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm
2 000 HUF
3088436
12377
504
5 db Hollóházi porcelán Magyar Posta emlékkorsó. Matricás, jelzett, hibátlan, m: 11 cm
2 000 HUF
3002339
12378
504
Hollóházi hamuzó + Aquincum kisváza + szív bonbonier + jelzetlen kínai kiöntő, kis kopással
3 000 HUF
2966433
12379
504
Hollóháza barna színű aranyozott csíkos váza, jelzéssel, minimális kopással, m: 20 cm
3 000 HUF
3423148
12380
504
2200
Hollóházi vizapár. Jelzett, hibátlan, m: 23,5 cm
2 200 HUF
3423169
12381
504
Hollóházi balerina. Jelzett, hibátlan, m: 13,5 cm
2 800 HUF
3423165
12382
504
Hollóházi hegedűs + Aquincum cipőfűző fiú + Zsolnay Annuska, jelzett, kis kopással.
2 800 HUF
3422960
12383
504
Hollóházi sirály. Jelzett, hibátlan, m: 24 cm
2 800 HUF
3423019
12384
504
Hollóházi levél alakú kínáló, jelzett, hibátlan, 23x18 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m