Number of items: 394

Hollóházi Hortenzia mintás csengő, jelzett, hibátlan, m: 10,5 cm
12373.

2 000 HUF

Hollóházi virágmintás kancsó, jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm
12374.

2 400 HUF

Hollóházi paradicsommadár mintás tálca, jelzett, hibátlan, 38x15 cm
12375.

3 000 HUF

Hollóházi korsó, Oroszlányi Szénbányák emblémával, jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm
12376.

2 000 HUF

5 db Hollóházi porcelán Magyar Posta emlékkorsó. Matricás, jelzett, hibátlan, m: 11 cm
12377.

2 000 HUF

Hollóházi hamuzó + Aquincum kisváza + szív bonbonier + jelzetlen kínai kiöntő, kis kopással
12378.

3 000 HUF

Hollóháza barna színű aranyozott csíkos váza, jelzéssel, minimális kopással, m: 20 cm
12379.

3 000 HUF

Hollóházi vizapár. Jelzett, hibátlan, m: 23,5 cm
12380.

2 200 HUF
5,96
6,88

Hollóházi balerina. Jelzett, hibátlan, m: 13,5 cm
12381.

2 800 HUF

Hollóházi hegedűs + Aquincum cipőfűző fiú + Zsolnay Annuska, jelzett, kis kopással.
12382.

2 800 HUF

Hollóházi sirály. Jelzett, hibátlan, m: 24 cm
12383.

2 800 HUF

Hollóházi levél alakú kínáló, jelzett, hibátlan, 23x18 cm
12384.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF