Number of items: 394

Hollóházi bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 15x10 cm
12361.

3 400 HUF
9,21
10,63

Hollóházi virágos padlóváza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 42 cm
12362.

6 000 HUF

Hollóházi paradicsommadár mintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 25 cm
12363.

4 000 HUF

Hollóházi aranykontúrozott mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 30,5 cm
12364.

4 000 HUF

Hollóházi barokk mintás kínálótál, jelzett, hibátlan, kézzel festett, 24,5x24,5 cm
12365.

5 000 HUF
18

Hollóházi őszi mintás kínálótál, jelzett, hibátlan, 24,5x24,5 cm
12366.

5 000 HUF

Hollóházi "Galéria Collection" HM Hadtörténeti Intézet és Múzeum porcelán fali plakett, jelzett, eredeti dobozában, hibátlan, 14,5x18 cm
12367.

2 400 HUF

Hollóházi vízmerítő nő, jelzett, kis kopással, m: 18,5 cm
12368.

3 600 HUF
9,76
11,25

Hollóházi váza. Jelzett, virágmintás, hibátlan, m: 36 cm
12369.

5 500 HUF
14,91
17,19

12370.

3 400 HUF
9,21
10,63

Hollóházi Hadik huszár. Jelzett, kard vége sérült, m: 19 cm
12371.

4 000 HUF

Hollóházi virágmintás kancsó. Jelzett, matricás, hibátlan, m: 20 cm
12372.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF