Number of items: 394
3419057
12361
504
3400
Hollóházi bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 15x10 cm
3 400 HUF
3419817
12362
504
Hollóházi virágos padlóváza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 42 cm
6 000 HUF
3421693
12363
504
Hollóházi paradicsommadár mintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 25 cm
4 000 HUF
3421419
12364
504
Hollóházi aranykontúrozott mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 30,5 cm
4 000 HUF
3421415
12365
504
Hollóházi barokk mintás kínálótál, jelzett, hibátlan, kézzel festett, 24,5x24,5 cm
5 000 HUF
3421414
12366
504
Hollóházi őszi mintás kínálótál, jelzett, hibátlan, 24,5x24,5 cm
5 000 HUF
3351232
12367
504
Hollóházi "Galéria Collection" HM Hadtörténeti Intézet és Múzeum porcelán fali plakett, jelzett, eredeti dobozában, hibátlan, 14,5x18 cm
2 400 HUF
3404058
12368
504
Hollóházi vízmerítő nő, jelzett, kis kopással, m: 18,5 cm
3 600 HUF
3386544
12369
504
5500
Hollóházi váza. Jelzett, virágmintás, hibátlan, m: 36 cm
5 500 HUF
3371386
12370
504
3400
3 400 HUF
3368131
12371
504
Hollóházi Hadik huszár. Jelzett, kard vége sérült, m: 19 cm
4 000 HUF
3418758
12372
504
Hollóházi virágmintás kancsó. Jelzett, matricás, hibátlan, m: 20 cm
2 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m