Art-ceramics
Number of items: 199
3501416
12060
524
Art-ceramics
Bokály. Torda, 19. sz., restaurált, sérüléssel, m: 23 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3496107
12061
524
4400
Art-ceramics
Szabó Karcag váza pár, jelzett, kis mázkopással, m: 14 cm
Available for bidding
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
3499538
12062
524
4800
Art-ceramics
Német modernista kínáló, hibátlan, 26x18 cm
Available for bidding
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
3499529
12063
524
Art-ceramics
Vintage japán asztaldísz, kis kopással, 26x15 cm
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3498867
12064
524
Art-ceramics
cca 1950 Kínai teás kanna. Jelzett, kézzel formált, hibátlan, 18x10 cm
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3498951
12065
524
4200
Art-ceramics
Vallauris retro kínáló, jelzés nélkül, kis kopással, 35,5 x 22,5 cm
Available for bidding
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
3501417
12066
524
Art-ceramics
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3499478
12067
524
3800
Art-ceramics
Iparművész váza, címkével jelzett, hibátlan, m: 20,5 cm
Available for bidding
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
3498845
12068
524
Art-ceramics
Bozner Engle Thun zeneszerkezetes kerámia angyal, működik, m: 14,5 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 200 3 800 4 400
3501421
12069
524
Art-ceramics
Bokály. Székelyföld, 19. sz., restaurált, sérüléssel, m: 23 cm
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3499471
12070
524
4800
Art-ceramics
cca 1930 Feliratos boroskancsó, "Kinek poros a torka, egy kancsó bor le mossa, igyunk" felirattal, kis mázkopással, m: 17 cm
Available for bidding
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
3495392
12071
524
Art-ceramics
iparművész, mázas kerámia dísztál, jelzett, hibátlan d: 28 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m