Art-ceramics

Number of items: 199

Bokály. Torda, 19. sz., restaurált, sérüléssel, m: 23 cm
12060.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Szabó Karcag váza pár, jelzett, kis mázkopással, m: 14 cm
12061.

Available for bidding
4 400 HUF
11,92
13,75
Minimum bid:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
Német modernista kínáló, hibátlan, 26x18 cm
12062.

Available for bidding
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimum bid:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Vintage japán asztaldísz, kis kopással, 26x15 cm
12063.

Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
cca 1950 Kínai teás kanna. Jelzett, kézzel formált, hibátlan, 18x10 cm
12064.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Vallauris retro kínáló, jelzés nélkül, kis kopással, 35,5 x 22,5 cm
12065.

Available for bidding
4 200 HUF
11,38
13,13
Minimum bid:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
12066.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Iparművész váza, címkével jelzett, hibátlan, m: 20,5 cm
12067.

Available for bidding
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Bozner Engle Thun zeneszerkezetes kerámia angyal, működik, m: 14,5 cm
12068.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Bokály. Székelyföld, 19. sz., restaurált, sérüléssel, m: 23 cm
12069.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
cca 1930 Feliratos boroskancsó, "Kinek poros a torka, egy kancsó bor le mossa, igyunk" felirattal, kis mázkopással, m: 17 cm
12070.

Available for bidding
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimum bid:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
iparművész, mázas kerámia dísztál, jelzett, hibátlan d: 28 cm
12071.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF