https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Art-ceramics

Number of items: 199

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Kiss Roóz Ilona (1920-2010):Lány, virágcsokorral, Mázas kerámia szobor. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 17 cm
1
12012.

Kiss Roóz Ilona (1920-2010):Lány, virágcsokorral, Mázas kerámia szobor. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 17 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Gorka Lívia (1925-2011): Csíkos váza. Kézzel korongozott, jelzett, hibátlan, m: 16,5 cm
1
12013.

Gorka Lívia (1925-2011): Csíkos váza. Kézzel korongozott, jelzett, hibátlan, m: 16,5 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
17 000 HUF
46,07
EUR
,
53,13
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
17 000 HUF
17 000 20 000 22 000
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Nő virágcsokorral. Jelzett, minimális kopással, m: 17 cm
1
12014.

Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Nő virágcsokorral. Jelzett, minimális kopással, m: 17 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Hódmezővásárhelyi asszony figurális ékszertartó, kis kopással, m: 23 cm
1
12015.

Hódmezővásárhelyi asszony figurális ékszertartó, kis kopással, m: 23 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Női figura, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 27 cm /// Ilona Kiss Roóz (1920-2010): Female Figure. Glazed ceramic, hand-painted. Signed. In perfect condition. Height: 27 cm
1
12016.

Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Női figura, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 27 cm /// Ilona Kiss Roóz (1920-2010): Female Figure. Glazed ceramic, hand-painted. Signed. In perfect condition. Height: 27 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Női figura, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 28 cm /// Ilona Kiss Roóz (1920-2010): Female Figure. Glazed ceramic, hand-painted. Signed. In perfect condition. Height: 28 cm.
1
12017.

Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Női figura, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 28 cm /// Ilona Kiss Roóz (1920-2010): Female Figure. Glazed ceramic, hand-painted. Signed. In perfect condition. Height: 28 cm.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
Gosztonyi Mária (1893-1989): Zöld kockás mokkás készlet. 6db mokkás csésze aljjal, 1db kiöntő, 1db cukortartó. Színes mázakkal festett kerámia, jelzett. minimális kopással
1
12018.

Gosztonyi Mária (1893-1989): Zöld kockás mokkás készlet. 6db mokkás csésze aljjal, 1db kiöntő, 1db cukortartó. Színes mázakkal festett kerámia, jelzett. minimális kopással

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Kiss Roóz Ilona: Kétalakos váza. Jelzett, hibátlan, m: 20 cm
1
12019.

Kiss Roóz Ilona: Kétalakos váza. Jelzett, hibátlan, m: 20 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Hegedülő nő. Mázas kerámia, kézzel festett. Jelzett, hibátlan m: 35 cm /// Ilona Roóz Kiss (1920-2010): Woman Playing Violin. Glazed ceramic, hand-painted. Signed, flawless, height: 35 cm.
1
12020.

Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Hegedülő nő. Mázas kerámia, kézzel festett. Jelzett, hibátlan m: 35 cm /// Ilona Roóz Kiss (1920-2010): Woman Playing Violin. Glazed ceramic, hand-painted. Signed, flawless, height: 35 cm.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
40 000 HUF
108,40
EUR
,
125,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Anya gyermekével. Mázas kerámia, kézzel festett. Jelzett, hibátlan, m: 31 cm /// Ilona Roóz Kiss (1920-2010): Mother with Child. Glazed ceramic, hand-painted. Signed, flawless, height: 31 cm."
1
12021.

Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Anya gyermekével. Mázas kerámia, kézzel festett. Jelzett, hibátlan, m: 31 cm /// Ilona Roóz Kiss (1920-2010): Mother with Child. Glazed ceramic, hand-painted. Signed, flawless, height: 31 cm."

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
40 000 HUF
108,40
EUR
,
125,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
Plasztikus citrom díszítéssel citrustartó edény, jelzett, hibátlan, m: 30 cm
1
12022.

Plasztikus citrom díszítéssel citrustartó edény, jelzett, hibátlan, m: 30 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Iparművész retro váza, m: 18 cm
1
12023.

Iparművész retro váza, m: 18 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment