Art-ceramics
Number of items: 199
3100608
12192
524
Art-ceramics
Német retro kerámia váza, csurgatott mázzal, kis mázkopással, sorszámmal jelzett, m: 29,5 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3101882
12193
524
Art-ceramics
Retro német narancsmázas váza. Jelzett, hibátlan, m: 25 cm
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3080290
12194
524
2200
Art-ceramics
Iparművész kínáló, kötélfonatos díszítéssel, kopással, 15x12 cm
Available for bidding
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3089862
12195
524
3200
Art-ceramics
cca 1950 Design retro váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 17 cm
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3043008
12196
524
Art-ceramics
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3020267
12197
524
Art-ceramics
Magyar iparművész kerámia váza. Kézzel festett, mázas kerámia, jelzett, gyártási repedésekkel d: 23 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
2875129
12198
524
300
Art-ceramics
Kerámia falikép, mázatlan, jelzés nélkül, kopásokkal, 22x22 cm
Available for bidding
300 400 500
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m