Art-ceramics

Number of items: 199

Madaras kerámia síp mázas, kis kopással 9 cm
12168.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
MM jelzéssel iparművész falilámpa, kopott, m:26 cm
12169.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Iparművész váza, cca 1970, m: 21,5 cm
12170.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Bod Éva (1924-2004): A Város. Plasztikus fali kerámia fali dísz. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan 34x27 cm
12171.

Available for bidding
95 000 HUF
257,45
296,88
Minimum bid:
95 000 HUF
95 000 110 000 130 000
Szombathy Zsuzsa: Retró kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 16,5 cm
12172.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
SZÉ jelzéssel: mázas kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 26 cm
12173.

Available for bidding
700 HUF
1,90
2,19
Minimum bid:
700 HUF
700 800 900
Pesthidegkút vulkánmázas váza, jó állapotban, m: 29,5 cm
12174.

Available for bidding
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimum bid:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Király mázas kerámia gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan d:14 cm, m: 15 cm
12175.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Art deco lányka fej. Mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan 14 cm
12176.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Miska kancsó, Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 23 cm
12177.

Available for bidding
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Ard deco arc kerámia fali dísz. Kézzel festett, jelzett kopással 23 cm
12178.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
12179.

Available for bidding
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimum bid:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF