Art-ceramics
Number of items: 199
3320517
12168
524
Art-ceramics
Madaras kerámia síp mázas, kis kopással 9 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3316415
12169
524
Art-ceramics
MM jelzéssel iparművész falilámpa, kopott, m:26 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3304572
12170
524
Art-ceramics
Iparművész váza, cca 1970, m: 21,5 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3289505
12171
524
95000
Art-ceramics
Bod Éva (1924-2004): A Város. Plasztikus fali kerámia fali dísz. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan 34x27 cm
Available for bidding
95 000 HUF
95 000 110 000 130 000
3304571
12172
524
Art-ceramics
Szombathy Zsuzsa: Retró kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 16,5 cm
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3302028
12173
524
700
Art-ceramics
SZÉ jelzéssel: mázas kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 26 cm
Available for bidding
700 800 900
3304555
12174
524
3400
Art-ceramics
Pesthidegkút vulkánmázas váza, jó állapotban, m: 29,5 cm
Available for bidding
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
3291292
12175
524
Art-ceramics
Király mázas kerámia gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan d:14 cm, m: 15 cm
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3202940
12176
524
Art-ceramics
Art deco lányka fej. Mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan 14 cm
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3264222
12177
524
3800
Art-ceramics
Miska kancsó, Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 23 cm
Available for bidding
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
3264425
12178
524
Art-ceramics
Ard deco arc kerámia fali dísz. Kézzel festett, jelzett kopással 23 cm
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3254155
12179
524
3400
Art-ceramics
Available for bidding
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m