Art-ceramics Number of items: 199
3136014
12156
524
Art-ceramics
Kerámia ivótülök, kopással, h: 30 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3336443
12157
524
3200
Art-ceramics
Elefánt alakú mécsestartó, m: 17 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3331434
12158
524
500
Art-ceramics
Retro német fülesváza, jelzett, m: 18 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
600 700 800
3330244
12159
524
3200
Art-ceramics
Német design váza, jelzett, hibátlan, m: 30 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3208074
12160
524
Art-ceramics
Kiskancsó pár, jelzett, mázkopással, m: 14,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3330257
12161
524
Art-ceramics
Retro német váza, jelzett, m: 15 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3333725
12162
524
4800
Art-ceramics
Kondor Éva (1938-): Modernista lámpatest. Mázas kerámia, jelzés nélkül, 18x10x34 cm /// Proveniencia: Az alkotó validálta. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
3330263
12163
524
Art-ceramics
Német design váza, jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3315249
12164
524
Art-ceramics
Retro mázas kerámia váza, német, jelzett, hibátlan 28,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3317875
12165
524
Art-ceramics
3 db kerámia tálka, iparművész, jelzett 20-30 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3315702
12166
524
Art-ceramics
Lány népi ruhában. Mázas samottos kerámia falikép, jelzés nélkül, 51x24 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3307520
12167
524
Art-ceramics
Wal Art Holland pulykamintás váza pár, certifikáttal, jelzett, m: 26,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house