Art-ceramics Number of items: 199
3439222
12108
524
Art-ceramics
Szilke, Somogy, XIX. sz. Mázas cserép, sérüléssel. 19 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3435724
12109
524
Art-ceramics
Harmatiné Péter Kati: Kislányának olvasó anya kétalakos kerámia szobor. Hozzá a művész alkotásairól 4 darab fotó és egy kiállításmeghívó. Jelzett, m: 22 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
3435847
12110
524
Art-ceramics
Retro pesthidegkúti váza. Mázas kerámia, j.n. hibátlan m: 39 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3437579
12111
524
Art-ceramics
Jelzés nélkül: Régi idők üzenete. Samottos kerámia, fa keretben.. Egy apró lepattanással 38x29 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3440395
12112
524
3400
Art-ceramics
Kecskeméti szilke, sérüléssel, m: 17 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
3441180
12113
524
Art-ceramics
Szilke. Mezőtúr, 20. sz. első fele, lepattanással, m: 28 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3435831
12114
524
Art-ceramics
H. jelzéssel Iparművész gyertyatartó Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 13 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3442844
12115
524
Art-ceramics
Vékony Sándor Hódmezővásárhely váza. Jelzett, minimális mázhibákkal, m: 17,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3441142
12116
524
Art-ceramics
Vizeskorsó. Alföld, cca 20. sz. eleje, sérült, m: 29 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3440388
12117
524
3400
Art-ceramics
Multicolor mázas kerámia váza, lepattanással, m: 27 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
3436444
12118
524
500
Art-ceramics
Tál. Erdély, cca 20. sz. eleje, d: 35 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
500 600 700
3443528
12119
524
Art-ceramics
Mezőtúri feliratos butella, m: 17 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house