Art-ceramics

Number of items: 199

Szilke, Somogy, XIX. sz. Mázas cserép, sérüléssel. 19 cm
12108.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Harmatiné Péter Kati: Kislányának olvasó anya kétalakos kerámia szobor. Hozzá a művész alkotásairól 4 darab fotó és egy kiállításmeghívó. Jelzett, m: 22 cm
12109.

Available for bidding
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimum bid:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
Retro pesthidegkúti váza. Mázas kerámia, j.n. hibátlan m: 39 cm
12110.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Jelzés nélkül: Régi idők üzenete. Samottos kerámia, fa keretben.. Egy apró lepattanással 38x29 cm
12111.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Kecskeméti szilke, sérüléssel, m: 17 cm
12112.

Available for bidding
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimum bid:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Szilke. Mezőtúr, 20. sz. első fele, lepattanással, m: 28 cm
12113.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
H. jelzéssel Iparművész gyertyatartó Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 13 cm
12114.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Vékony Sándor Hódmezővásárhely váza. Jelzett, minimális mázhibákkal, m: 17,5 cm
12115.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Vizeskorsó. Alföld, cca 20. sz. eleje, sérült, m: 29 cm
12116.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Multicolor mázas kerámia váza, lepattanással, m: 27 cm
12117.

Available for bidding
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimum bid:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Tál. Erdély, cca 20. sz. eleje, d: 35 cm
12118.

Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
Mezőtúri feliratos butella, m: 17 cm
12119.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF